Sevgili kullanıcılar,
Postlarımı takip edenler varsa çoğunlukla 3commas.io sitesi ile alakalı bilgilendirme metinleri hazırlamaya ve kullancılara faydalı olmaya çalışıyorum. Bugün fark ettiğim bir özelliği de anlatmak istedim.
3commas sitesinde DCA bot oluşturduktan sonra yeni eklenen bir ayar gözüme çarptı.
Bu kısımda bu bölüm daha önce yoktu. Bildiğiniz gibi 3commas DCA botlarında 199 emir limiti var bu şekilde bu limiti doldurduysanız ve açık emirlerinizi smart trade e dönüştürmek istemiyorsanız bu şekilde kurguladığınız stratejiye göre yeni işlemleriniz smart trade olarak açılacaktır.
  • Burada tek dikkat etmeniz gereken ve bana göre en önemli şey bu şekilde açılan işlemlerde boşta kalan tüm para kullanılır ve bu para bitene kadar işlem açar. Bu nedenle kullanışlı olsa da bir yandan da riskli bir ayardır.
  • Yeni açılan işlemler Smart Trade olarak açılacağı için DCA bot istatistiklerine yansımaz. Burada kapanan işlemler Smart Trade işlem geçmişine gözükür.
Umarım faydalı bir içerik olmuştur. Soruları olanlar konu altından yorum bıraksın bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım.

İyi çalışmalar ve bereketli tradeler dilerim.

Not: Ücretsiz paket kullanan kişiler sadece 1 (bir) adet smart trade açabiliyor, sınırsız işlem açabilmek için aylık 49 ve ya yıllık advanced paket almalısınız. Yıllık paket almak daha mantıklı.