R10'a özel Takım oluşturduk, katılmak isteyenler bu linke tıklayabilir https://www.gate.info/tr/competition...&team_name=R10
---


Gate.io'nun en büyük ödül havuzuna sahip WCTC turnuvası yoğun ilgi üzerine tekrar başlıyor. Bu sefer spot trader'lar da katılabilecek

[!] Takımlar ticaret hacimlerine ve kazançlarına göre özel ödüller kazanacaklar. Her kategorinin ilk 30 takımı harika ödüller kazanacak.

Hadi bu dev etkinliği detaylarıyla inceleyelim.

Şanslı Çekiliş (%100 kazanma oranı) : Bu yarışmaya kriterleri sağlayarak kaydolan, vadeli işlemlerde bulunan her bir katılımcı Airdrop / Vadeli İşlem Bonusu / $GT (GateToken) / Seçkin NFT havuzlarından bir ödül alacak ve en şanslı kişi iPhone 14 Pro Max kazanacak.

Yıldız Kaptan Ödülü : Belirli kriterleri sağlayan takımların kaptanları 5.000$'a kadar çekilebilir USDT kazanacaktır.

Erken Kayıt Bonusu : Borsamıza referansınızla davet edeceğiniz yeni vadeli işlem kullanıcıları 50$ değerinde kayıt bonusu kazanacaklar.

Takım Oluşturma Bonusu : Bir takımın ilk 5 üyesinin her biri bonus olarak +20$ kayıt bonusu kazanır.

Takım Kaptanı Havuzları : 150.000$'a ulaşabilecek ödül havuzunun %20'si yalnızca takım kaptanlarına özel paylaştırılacak.

Sınırlı Sayıda Futbol NFT'leri : 100.000$ işlem hacmini geçen ilk kullanıcılar 2,000 adet sınırlı sayıda Fractional MAYC NFT'lerini kazanacak. İlk gelen alır.


Kriterler:
- Futures cüzdanında ≥ $100 bakiye
VEYA
- Spot cüzdanında ≥ $500 bakiye

Yıldız Kaptan Ödülü için ne yapmalısınız?
Belirli sayılarda Yıldız Üyeler toplayan kaptanlar kademeli nakit ödüller kazanacaklar.

Yıldız Üye Sayısı | Çekilebilir Ödül
50 500 USDT
100 1,000 USDT
200 2,000 USDT
500 5,000 USDT

Borsaya yeni kaydolan, futures ticaret hacmi 10.000 USDT'yi geçen her bir takım üyeniz 1 yıldız üye sayılır. Eski Gate.io kullanıcısı olup, takımınızda bulunan trader'ların yıldız üye sayılması için 50.000 USDT ticaret hacmini geçmelidir.


- Takım turnuvalarında, Gate.io'ya yeni davet ettiğiniz kullanıcıların ticaret hacimleri, büyük ödül havuzunda daha çok pay kazanabilmeniz için takımınızın hacmine 1.2 ile çarpılarak eklenecektir.

- Bireysel yarışmada, en iyi 20 davetçiye iki katı ödül verilecektir.

Bütün diğer ödül havuzlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiler için resmi duyuruyu inceleyebilirsiniz: https://www.gate.io/tr/article/28514...p3b7&utm_term=