• 25-10-2022, 16:04:13
  #1
  Merhabalar, üniversite ödevim için Binance'de yaşanan bir probleme çözüm önermek veya uygulamayı geliştirecek bir şey eklemem gerekli ama kripto paralar ile hiç alakam yok. Şuana kadar yaşadığınız problemleri ya da şu da olsa dediğiniz özellik varsa yazabilirseniz çok sevinirim. Çok basit şeylerde olabilir font, renk vs kullanımda sıkıntı yaratan herhangi bir şey yeterli. Yazanlara şimdiden teşekkürler.
 • 26-10-2022, 14:52:02
  #2
  -Pencereyi küçültürsem responsive tasarım anında devreye giriyor, tekrar büyütünce düzelmesini bekliyorsun, ona zaman kodu koymaları gerekirdi en azından yarım saniye vs.
  -Futures alanın da para aktardıktan sonra spot hesapta o parayı kullanırsam sonra tekrar para aktarmaya kalkarsam o para var gözüküyor sayfayı yenilemem veya küçük bir miktar 1 cent bile olsa aktarmam ve bilginin yenilenmesini beklemem gerekiyor.
  -Kripto para transferi yapmak istediğim de, cüzdan seçim yapmak gibi işlemler uzun sürüyor basit bir şekilde spottta aldığım coinin yanında transfer butonu olmalı, gönderip alabilmeliyim,
  -Kripto para transferi yaparken aynı zaman da hem telefon hem mail doğrulaması yapmak zor oluyor sadece telefon onaylı olabilmeli.

  1- Ani düşüş ve yükselişlerde kaldıraçla alınan borç varsa likit ediyor bunun yerine derecesine göre zaman vermeli, örneğin yüzde 20x alım yapmışsam yüzde 5 düşerse param likit oluyor, belki benim gelecek ve o sıra piyasa yükseliyor diye borçla alayım dedim parayı atamadan likit edip tekrar yükseliyor, 1 saniyede yüzde 20 yükselip düşenler oluyor, bu güvenimi sarstığı için kaldırac var dayanamam alırım diye binance kullanımımı azalttım.

  2- Bir cent bile kalsa kaldıraç yapabilmeliyim bazı borsalar da var bu olay belki deneme yapmak kendime hakim olmak için bunu test edeceğim.

  3- Daha önce yükselişleri olabilen ancak dipten almak için heyecanla beklediğim takip ettiğim bir çok coin delist oldu, al unut gibi bir şey yapamıyorum sürekli takip etmek zorundayım, delist etmek tehdidini kaldırması en azından riskli bir bölüm açıp alt pazar gibi oraya aktarması gerek.

  4- Login olunca hergün yeniden giriş istiyor en azından haftalık aylık olması gerekir.