• 15-06-2022, 00:08:44
  #1
  merhaba balina programı var bilenler elbette vardır
  whalehunt.app
  balinaavcisi.net
  whalehuntapp.com
  sanırım yapımcıları türkbu script nasıl çalışıyor ? bende kulanıyorum misal 2 sinyal üst üste geldiğini görmedim. bu programın da fenomenleri var hep kazanırıyoruz diyor ama cokta umudum yok.
  btc misal long geliyor 10 mişlyon dolar ondan sonra 1 kişi daha almıyormu yani böyle sacma bir mantık ile calışıyor
 • 21-07-2022, 12:11:45
  #2
  Tek bir yüklü alım sinyali yeterli değil arkasından başka sinyallerin de gelmesi gerekiyor. Ayrıca tek başına da oradan gelen sinyaller yeterli değil teknik analizle birleştirmeniz lazım. Takip ettiğiniz tahatasını bildiğininiz bir coine girerseniz daha kazançlı olur. Ve o sistemin baya baya altından girip üstünden çıkmanız gerekiyor. Rehber videosu da var onu izlerseniz daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum.
 • 15-03-2023, 22:04:13
  #3
  Ben dediğiniz programlarının ikisini de test ettim aktif de kullandım, 1. ve 2. site zaten aynı siteler, 3. site ise farklı bir site. Çalışma mantığı ise tahtalarda işlem göre sembollerin bilgilerini api ile borsalardan çekiyorlar ve belli bir süre veya hacim şartnı sağladığı zaman da sayfa da bu verileri long veya short olarak paylaşıyorlar. Futures kısmında iki site de 9 dakikada bir sinyal paylaşıyor, önemli olan ilk hacimli sinyalleri yakalamak ve iyi yön tayini yapmak gerekiyor. Burada amaç piyasada hangi coinde hareket olduğunun farkına varmak zaten. Bunlara ek olarak Whale Hunter App var bide https://www.whalehunterapp.com bu site de Binance Futures kısmında sinyalleri 3dk bir paylaşıyor, belli bir hacim üzerinde olan sinyaller geliyor sadece. Sadece sinyal ile işlem yapmak çok sağlıklı değil, önemli olan kırılımları ve formasyonları takip etmek, ve stopsuz işlem açmamak gerekir. Kripto piyasaları oldukça volatiliteli olduğu için yüksek risk içerir.