Merhaba arkadaşlar çalışmalarımla ilgili bir detayı burdada konu açarak r10 kullanıcılarına sunmak istiyorum.

Piyasanın malum son koşulunda spot piyasada derinleşen zararların olduğu ve amatörlerin kazanç üretemediği bir gerçek. Tam zamanlı trade yaparak hayatımı idame eden biri olarak, Yapmış olduğumuz yazılım ve indikatör seti ile Vadeli işlemler tarafında başarılı sonuçlar alıyoruz.

Sistem ve Strateji odağında, Risk yönetim usullerine bağlı kaldığınızda 7/10 başarı oranı mümkün hale geldi. Burdan ücretsiz telegram kanalıma katılabilir, sistemin son 6 aylık karlı ve zararlı tüm işlemlerini görebilirsiniz.

EE-SCALPER Telegram botu, kripto para borsası Binance Futures’ da işlem gören Kripto paraları Engin ERDEBIL Birebir Mentorluk Programı‘na ait stratejiler ile 7/24 tarayan, analiz yapan ve şartlar gerçekleştiğinde otomatik olarak Telegram grubuna Long & Short sinyali gönderen Engin ERDEBIL’ in Robot yazılımdır.

Relative Strength Index Nedir?
Görece Güç Endeksi (RSI), hız (sürat) yanı sıra yönsel fiyat hareketlerinin değişimini (büyüklüğü) ölçmek için kullanılan oldukça ustalıklı bir momentum tabanlı osilatördür.


RSI Değerlendirmeleri Nasıl Yapılır?

Long Setuplarda;
Normal şartlarda, RSI 30’un altına düşer (aşırı satılmış kabul edilir)
RSI 30’un üzerine tekrar sıçraması beklenir 7/10 işlemde böyle olur.
Bunun sebebi aslında bir malın ucuzlaması ve talebin artması olarak açıklanmaktadır.

Short Setuplarda;
Normal şartlarda, RSI 70’in üzerine çıktı (aşırı alım olarak kabul edildi)
RSI 70’in altına tekrar düşmesi malın değerini bulması beklenir.
7/10 işlemde böyle olur.
Bunun sebebi aslında bir malın pahalı hale gelmesi ve satıcıyla buluşması olarak açıklanmaktadır.

EE-RSI SCALPER Nedir?
Binance Futures işlemlerde kullanmak üzere dizayn edilmiş bir otomatik sinyal botudur.

EE-RSI SCALPER Neden Tercih Edilir?
Gün içi kripto paralarda alım satım yaparken nereden alınır, ne alınmalıdır gibi sorulara bazen cevap vermeye fırsatınız dahi olmaz. Fırsat gelir 20 saniyede kaçıp gider. Bu sistem günlük para kazanmak isteyen kişilere ne alınır, ne satılır (Long & Short) tarafında rahat bir karar vermenize olanak tanıyan başarılı sinyalleri en hızlı şekilde iletir. Sizde yatırımlarınıza değer katmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.Engin ERDEBIL
Full Time Trader