• 12-04-2022, 21:43:19
  #1
  Investing.com - Shiba Inu topluluğu, 2021 yılında Robinhood listelemesiyle ilgili elinden geleni yaptı. Bugün yapılan açıklamayla Shiba Inu’nun Robinhood borsasına eklenmesi, topluluk arasında coşkuyla karşılandı. Robinhood CEO’su ise 2021 yılı biterken listelemenin kısa zamanda gerçekleşeceğini söylemişti.
  ABD merkezli kripto borsası Robinhood SHIB tokenini listeleme kararı aldı
  Shiba Inu ile birlikte Solana tabanlı altcoinler, Polygon’un yerel tokeni MATIC, ve Compound (COMP) Robinhood ticaret platformuna eklenen kripto varlıklardı. Ancak an itibarıyla kripto paralar, henüz ticarete açık gözükmüyor.
  Geçen yıl Robinhood CEO’su Vlad Tenev, platformun yakın zamanda Shiba Inu tokenini listelemek için bir gerekçeleri olmadığını söylemişti. Yoğun talebe karşılık ise güvenliğin her kriterin üstünde olduğunu dile getirerek kripto paralar için SEC kayıt gereksinimlerinin dışına çıkmak istemediklerini dile getirmişti.
  Shiba topluluğu ise Robinhood inadından asla vazgeçmedi. Sosyal medya platformlarında yaptıkları baskının yanında SHIB tokeninin ABD merkezlik borsada listelenmesi için Change.org imza kampanyasıyla yarım milyonu aşan dijital imza topladılar. Robinhood platformunun zaten en rakipleri Dogecoin’in ticaretine izin veriyor olması ise Shiba topluluğunun en büyük dayanağı olmuştu.
  Shiba Inu tokeninin Robinhood borsasında listelenmesi haberinin yayılmaya başlamasından bu yana SHIB/USD, yüzde 15’in üzerinde değer artışıyla 0,00025 dolara kadar yükseldi ve akşam saatlerine doğru yükseliş ivmesine devam ediyordu.

  https://m.tr.investing.com/news/cryp...avustu-2290890
 • 12-04-2022, 22:30:51
  #2
  Artik borsalarada guven kalmadi shitty kind of tokenleri cryptolari sirf anlik populeritesine gore yayinlayip sonra milleti carpiyorlar.
 • 13-04-2022, 00:14:37
  #3
  brooklynin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Artik borsalarada guven kalmadi shitty kind of tokenleri cryptolari sirf anlik populeritesine gore yayinlayip sonra milleti carpiyorlar.
  Robinhood her coini listelemez hocam.Sicilin temiz olmasi lazim.Xrp yi bile gormezden geldiler.