• 11-04-2022, 12:37:09
  #1
  Selam arkadaşlar ,Kripto Borsası bünyesinde sevdiğim bir meslek var çalışmak istiyorum fakat benden, B2b sözleşmesi yapacağımızı ve benim bir şirket açmamı istemekteler.
  Yardım almak istediğim konu
  -B2b sözleşmesinin tam olaran ne işe yaradığını bilmiyorum.İnternette araştırdığımda online ürün satmayla alakalı bilgiler bulabildim ama Kripto Borsası’nın bu sözleşmeyle ne alakası var ?
  -Şirket açmak zor birşey mi düzenli bir gideri var mıdır ?Ayrıca şirket açtığımda başıma ne gibi şeyler gelebilir ?
  Çalışmak istediğim birim kimlik onaylarının kontrolü.
  Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler 🙏
 • 11-04-2022, 12:40:14
  #2
  merhaba şirket kuruluşu ile ilgi pm yazarsaniz yardimci olurum.
  Gerekli bilgilendirmeyi yaparim
 • 11-04-2022, 14:05:59
  #3
  B2B sözleşme business to business, yani iki farklı firma arasında mal, hizmet vb alım, satıma konu olan işler. Muhtemelen bu arkadaşlar size ödeme yapmak için sizden fatura talep edecekler. O yüzden sizden şirket açmanızı talep ediyorlar. Ödemenizi usd olarak yaparlarsa, şirketleşip bu işi çözersiniz ancak ödemenizi kripto para ile alırsanız bunu fatura edemiyorsunuz.  What Is Business-to-Business (B2B)?

  Business-to-business (B2B), also called B-to-B, is a form of transaction between businesses, such as one involving a manufacturer and wholesaler, or a wholesaler and a retailer. Business-to-business refers to a business that is conducted between companies, rather than between a company and an individual consumer. Business-to-business stand in contrast to business-to-consumer (B2C) and business-to-government (B2G) transactions.