• 09-04-2022, 20:23:04
  #1
  Kimlik doğrulama veya yönetimden onay bekliyor.
  Herkese merhaba. Kripto para dünyasında herkes para kazanmak ister. Bu piyasalardan kazanan kişilerin bazılarına nasıl kazanıyorsunuz diye sorduğumda, aldığım cevap şöyle oluyor. Ücretli VİP grupları var onlara katılıyoruz güzel paylaşımlar oluyor diyorlar. Peki ben bu VİP gruplara nasıl katılabilirim?
 • 09-04-2022, 20:27:15
  #2
  Hocam mantığınızı kullanın lütfen, adamlar size para kazanmayı vaad ediyor ama bunu kendileri tam zamanlı yapıp deli gibi para kazanmak yerine 100-200 liraya vip üyelik satmaya çalışıyorlar, inanmayın lütfen.
 • 10-04-2022, 01:06:35
  #3
  Aynen hocam inanmayın market maker olmadığınız sürece asla kesin olarak bilemezsiniz onun yerine temel analiz öğrenip kendi analizinize göre yol izleyin inanın destek direnç çizmek hiç zor bişey değil
 • 10-04-2022, 01:26:07
  #4
  webyeto adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Herkese merhaba. Kripto para dünyasında herkes para kazanmak ister. Bu piyasalardan kazanan kişilerin bazılarına nasıl kazanıyorsunuz diye sorduğumda, aldığım cevap şöyle oluyor. Ücretli VİP grupları var onlara katılıyoruz güzel paylaşımlar oluyor diyorlar. Peki ben bu VİP gruplara nasıl katılabilirim?
  Uzun yıllar kripto ile ödeme alıyordum fakat 6 aydır ciddi şekilde kripto piyasasıyla ilgileniyorum. Vip grubu muhabbeti çoğunlukla para tuzağından başka bir şey değil.

  Spot işlemlerde çeşitli gruplar, paylaşımlar veya haberlere bakarak yatırım yapabilirsin. Fakat genelde özellikle shit coin denilen coinlere yatırım yapıldığında geç kalınmış oluyor ve zararda oluyorsunuz. Herkesin bildiği, kesin kazanacak dediği coinler genelde kazandırmıyor. Buna göre işlem yapın.

  Vip grupları vs. genelde vadeli işlemler için tüyo veya analiz hizmeti veriyor. Fakat kaldıraçlı işlemler çok riskli ve belli bir sermaye olmadan kazanmak çok zor. Vip gruplarında genelde kazandırdıklarına odaklanırlar. Mutlaka iyi tavsiyeler veriliyor ama siz tüm işlemlere girdiğinizden hangisi iyi kötü anlayamıyorsunuz. Bir de istediği kadar bilsin piyasa kötü olunca her şeyden zarar ediyorsunuz.

  Ben hiç bir zaman bir vip grubuna katılmadım. Ücretsiz bir telegram grubunda mesela güncel haber analizleri takip ederim ama işlem açmam. Vadelide şansımı denemem. Fakat o grubun da vip grubu var mesela. Gördüğüm kadarıyla piyasadaki en kaliteli gruplardan fakat onların da herkesin görmediği yanlışları var. Mesela AVAX 96$ iken geçenlerde herkese spot veya vadeli x5-6 girebilirsiniz denildi. Piyasa kötüye gidince AVAX 84$da şuanda spottakiler zararda vadelidekiler eğer ekleme yapmadıysa liq oldular. Adam 5 gün önce bunu söyledi. 2 gün önce ise 85-86$dan açtığı işlemin 88-89$da iken kârda olan fotosunu ekledi. Kimse de kardeşim sen bize 96'dan aldırdın zarardayız diyemiyor çünkü mesajlar kapalı. Ama aynı adam mbox daha 2$ değilken alın dedi bir miktar spottan almıştım 3.5$ iken sattım 4$ı filan gördü. Burada dediğim gibi piyasadaki en kaliteli gruplardan ama aldığın tavsiyeye göre çok yanıltabiliyor veya kazandırıyor. Çünkü piyasayı kimse tam okuyamıyor, öyle biri de yok, bilemez.
 • 11-04-2022, 23:08:05
  #5
  twitter da bozok takip et gruplara gerek yok
 • 12-04-2022, 10:54:35
  #6
  Kesinlikle uzak durmanı tavsiye ederim. Hele hele şu fenomen zırtapozlarından kesinlikle uzak durulması gerekiyor.