• 31-03-2022, 04:58:56
  #1
  Bana aşağıdaki gibi bir mesaj geldi, daha önce 6 dolar çektim sonradan 50 dolar attım geri aldım 60 dolar ödül verdi o stake de 70 dolar oldu geçende quizden 5 dolar geldi boyuna yükseliyor para 6 ay sonra 5 dolar kısmı hariç çekilir olacak aldığım en yüksek ödül olacak o zamana kadar daha da yükselir diye düşünüyorum ama açıkcası hiçte ümit beslemiyorum parayı çekene kadar insan rahat edemez az önce mail geldi.

  Sevgili vs vs

  Singapur Para Otoritesi (MAS) kısa süre önce Ödeme Hizmetleri Yasası ( PSN02 Bildirimi ) kapsamında Mali Eylem Görev Gücü Değer Transferi Gereksinimlerini ('Seyahat Kuralı') dahil etti . Yeni gereksinimlere uygun olarak Cake DeFi, 31 Mart 2022'den itibaren para çekme konusunda yeni önlemler uygulayacak.

  I. SEYAHAT KURALI NEDİR?

  Seyahat Kuralı aynı zamanda kara para aklama ve terörizmin finansmanı ve yayılma ile mücadeleye ilişkin FATF Tavsiyesi #16 olarak da bilinir .

  II. BU BENİ NASIL ETKİLER?

  Seyahat Kuralı, finansal kurumların ve kripto şirketlerinin (diğer adıyla Sanal Varlık Hizmet Sağlayıcıları (VASP'ler) varlıkları aktarırken katılımcılardan veri toplamasını gerektirir.

  III. NE YAPMAYA İHTİYACIM VAR?

  Şirketin Seyahat Kuralı'na uyum çalışmaları kapsamında 31 Mart 2022 tarihinden itibaren aşağıdaki değişiklikler yapılacaktır :

  Kullanıcılar yalnızca beyaz listedeki adreslere çekilebilir.
  Kullanıcılar, para çekme adreslerinin özel (gözaltı olmayan) bir cüzdana mı yoksa bir platforma mı (gözaltı) ait olduğunu belirtmelidir.
  Kullanıcılar, para çekme adresleri bir platforma (vesayet) aitse, platformun adını belirtmek zorundadır.
  Kullanıcılar, para çekme adreslerinin sahibi olduklarını beyan etmek zorundadır.

  Yukarıdaki eylemler, 31 Mart 2022'den önce oluşturulmuş beyaz listeye alınmış para çekme adresleri için de geçerlidir. Ayrıca, yukarıdaki gereksinimlerin daha ayrıntılı bir sürümünün web sitemizde mevcut olduğunu lütfen unutmayın, bu nedenle lütfen SSS bölümümüzü ziyaret edin.
 • 31-03-2022, 08:30:50
  #2
  Uyarıya istinaden gittim hesabımda ki ufak tutarı çekim yaptım çekerken de adresi etiketledim. Umarım sorunsuzca çekeriz ağustos da Teşekkür ederim bilgilendirme için.
 • 31-03-2022, 09:56:25
  #3
  Üyeliği durduruldu
  1 şubatta 55 dolar dı (10$ çektim) bu konuyu görünce kontrol edeyim dedim 90$ olmuş 1 agustosta umarım 150-200$ olur 😀