• 21-03-2022, 15:02:37
  #1
  Merhaba değerleri forum üyeleri. Öncelikle hepinize iyi günler ve sağlık dilerim.

  • Bu konumda sizden/sizlerden fikir almak istiyorum. Fikirleriniz benim için değerli olacaktır..

  Kripto alanı ile ilgili takip edebileceğim (son dakika haberleri / eğitim / analiz vb.) tarzında önerebileceğiniz (Youtube / Telegram kanalı + Twitter sayfaları) bulunuyor mu?

  *Reklam amaçlı değildir* , (Dilerseniz özel mesaj olarak da atabilirsiniz)

  Bilgi edinmek ve piyasayı daha iyi bir şekilde takip etmek istiyorum. Zaten belli başlı takip ettiğim yer/yerler mecvut. Yeni ve faydalı yerler sizlerin de önerisi ile keşfetmek istiyorum.

  Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim. Yorumlarınızı bekliyor olacağım
 • 22-03-2022, 03:12:59
  #2
  Bu kanal görüp görebildiğim Turkiyedeki en iyi teknik analiz kanalı. Sayesinde çok şey öğrendim. Şiddetle tavsiye ederim.
  https://www.youtube.com/c/TradeTaktikleri
 • 22-03-2022, 12:58:27
  #3
  A.AY adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu kanal görüp görebildiğim Turkiyedeki en iyi teknik analiz kanalı. Sayesinde çok şey öğrendim. Şiddetle tavsiye ederim.
  https://www.youtube.com/c/TradeTaktikleri
  Tavsiyen için teşekkür ederim. İnceliyeceğim
 • 22-03-2022, 14:09:50
  #4
  Piyasada çok fazla sözde analiz veya tavsiye veren hesaplar var. Ben açıkçası en iyilerinin bile ikili konuştuğunu bir nevi iddaa tahminleri veren kişilere benzetiyorum. Eskiden de çok iyi maç yorumlayan, tahmin veren kişiler vardı. Bilgili adamı dinlemek, okumak da zevk verirdi. Fakat onların da bilmediği veya kesin kazanır dediği takımların 3-4 yediğine şahit olduk. Çok belirsizlik var. Kripto'da ise bundan çok daha fazla belirsizlik, manipülasyon ve şansızlık var. O yüzden hangi sayfayı, kimi takip ederseniz edin kendi kararınız öne çıksın.

  https://t.me/cryptohizm - Kriptohizm, bana göre son zamanlarda en sağlıklı bilgi aldığım sayfalardan. Sayfadakilerin büyük kısmı aslında vadeli işlem ile kazanç kovalayan kişilerden oluşuyor. Sayfa buraya bazı ücretsiz analizlerini veriyor, fazlası için özel gruba davet ediyor. Ben zaten vadeli işlemlerle ilgilenmediğimden gündem haberleri, bazı coin analizleri ve en önemlisi bir çok haberin özeti yer aldığı için takip ediyorum. Sen mesela aynı anda 10-20 tokeni takip edemezsin. Ama onların takip eden ekibi olduğundan en azından önemli haberleri öğrenebiliyorsun.

  Diğer telegram grupları: Telegram'da çok sayfa, grup takip ettiğinde bir süre sonra çok karışık oluyor ve takip edilemez oluyorlar. Ben çoğu sayfayı sildim. Sadece yatırım yaptığım tokenlerin resmi sayfalarını, varsa Türkçe sayfalarını ve işlem yaptığım borsaları takip ediyorum.

  Bana göre kripto piyasasında özellikle spot kısmı için konuşuyorum kimse çok fazla şeyi bilemiyor. Bütün tahminler %50'lik oran üzerinden gidiyor. Çünkü bazen bir tokenin bir borsada listeleneceği haberini önceden alsan bile token listelenince düşebiliyor. Bazen de x10-20 yapıyor. O kadar çok faktör var ki ben artık zarar da etsem kendi kararlarımı takip ediyorum. Son olarak ise artık kripto piyasası mevcut ekonomi düzenine aşırı bağlı olmaya başladı. Yani merkeziyetsiz olayı yok olmaya gidiyor. Planlarınızı, yatırımlarınızı ona göre yapın derim.
 • 27-03-2022, 22:12:26
  #5
  engin erdebil onun udemy kursu satılıyor o kurstan telegram grubuna katılabiliyorsun vip grubu var
  çok fazla youtuber izledim bu alanda çok udemy kursu izledim aralarında en dürüst ve en yetenekli olduğuna inandığım kişi engin abi net yani