Herkese merhaba arkadaşlar Bitcoin büyük bir hızla düşüyor ve bu tür piyasada ön satışlara katılmanın mantıklı olduğunu düşünüyorum . Çoğumzun %40 dan fazla içerde olduğunu düşünüyorum , bu yüzden sizlere Huobinin yapmış olduğu bir etkinlikten bahsetmek istiyorum .


Ne Yapmam Gerek ?Günlük Al - Sat işlemleri ile belli bir hacim yaratan herkes katılabilir ( Hesabınızda minimum 50 Dolar olması lazım )
Veya
Minumum 300 HT elinizde tutanlara garanti alım veriyor ( miktar oldukça az 5 - 10 dolarlık alım hakkı )


24-30 Ocağa kadar her gün yeni bir coin

1. Gün =====> LOOT Twitter Sayfası
Web Sitesi
2. Gün =====> ATS Twitter Sayfası
Web Sitesi
Diğer günler belli oldukça ekliyeceğim

Hak kazanma:
  • 24 Ocak 30 Ocak tarihleri arasında kampanya kayıtları her tur için her gün 13:00 - 14:00 saatleri arasında açık olacaktır. Saat 14:00 ila 15:30 arasında sistem, katılımcılar arasından çekilişle şanslı kazananları seçecektir.
  • Her turdaki kampanya için herhangi bir dijital varlıkla günlük ortalama en az 500 USDT spot işlem hacmine ulaşın. Günlük Ortalama Spot İşlem Hacmi = Etkinlik Süresince Toplam İşlem hacmi / Kampanyanın geçerli olduğu gün sayısı. Kampanya süresince hacminizi etkinlik sayfasından kontrol edebilirsiniz
  • ”Her Gün Primelist” etkinliğinin her turuna (toplamda 7 tur) katılmak isteyen kullanıcıların, 21 Ocak 15:00’ten 30 Ocak 12:45 tarihine her gün en az 500 USDT spot işlem hacmine ulaşmaları gereklidir. Bu süreçte ayrıca şanslı kullanıcıların kazanılan yeni tokenleri alabilmesi için hesaplarında her gün en az 50 USDT bulundurmaları gereklidir.
  • İşlem hacmine tüm alış ve satış işlemleri dahildir. (USDT/HUSD, PAX/HUSD, USDC/HUSD, USDC/USDT, TUSD/HUSD, DAI/USDT, TUSD/USDT, PAX/USDT, DAI/HUSD ve UST/USDT pariteleri hariç).

Daha Fazal Detay için


Huobi %15 Komisyon İndirimli Referans Linki


Referansız LinkAklınıza takılan herhangibi bir soruyu sorabilirsiniz olabildiğinzce cevaplamaya çalışacağım