• 13-01-2022, 22:42:07
  #1
  Merhabalar,

  Not: NFT Koleksiyon sahibi olmak düşük bir sermaye işi değildir. Hiç kimsenin projesine % olarak ortak olma niyetim yok zaten her şeyi kendim yazılım, tasarım ve maddi oalrak finanse edebilirim bana böyle bir teklif ile gelmeyiniz. Aşağıdaki tüm hizmetler ETH karşılığı olarak ödenmesi gerekmektedir. Hizmet veya hizmetlerin ödemesi işe başlarken %50 peşin alınır, geri kalan ödeme iş teslimindedir.
  Profesyonal anlamda 1.5 senedir NFT projeleri geliştirmekteyim, Gerçekten bu işe yatırım yapmayı düşünen kişilere aktif NFT koleksiyonlarımın linklerini paylaşabilirim. Sadece merak için lütfen mesaj atmayınız. 1 ETH 2 ETH gibi rakamlara A'dan Z'ye bir NFT projesine sahip olamazsınız. NFT Kolekisyonu yaratmak aşağıdaki hizmetleri gerektirir fakat aşağıdaki tüm hizmetlere A'dan Z'ye bir NFT Koleksiyonuna sahip olmasınız bile yeterli değildir. (Marketing için ve topluluk yaratabilmeniz için ekstra bir bütçeniz olması gerekir.)

  - NFT Koleksiyonunuzun Art Creation tarafında NFT karakterleri ve Assets tasarımlarını tasarlayabilirim.
  - NFT Koleksiyonunuzun örn: 10K karakterin eşsiz bir şekilde yaratılmasını (basılmasını) ve Meta data dosyaları dahil şekilde yaratabilirim. NFT koleksiyonunuzun database (nadiriyet mimarisini) tasarlayabilirim.
  - NFT Koleksiyonunuzun Ethereum ve Polygon ağında NFT Smart Contract'ını yazabilirim.
  - NFT Koleksiyonunuzun için websitesi (Mint websitesi) tasarımını ve WEB3 (Metamask) bağlantısını yazabilirim.
  - NFT Kokeksiyonunuzun server kurulumunu ve API bağlantısını yazabilirim.

  Kısaca ihtiyacınız doğurultusunda A'dan Z'ye bir NFT Koleksiyonu sizin için yaratabilirim. Yukarıda vermiş olduğum tüm maddeler ayrı ayrı freelance olarak hizmet alabileceğiniz hizmetlerdir, ihtiyacınız olan hizmet için çalışabiliriz.
 • 13-01-2022, 22:45:03
  #2
  Referans ?
 • 13-01-2022, 22:53:07
  #3
  özelden yazarsanız projelerimin linklerini atabilirim.

  arpej adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Referans ?