• 01-12-2021, 00:52:56
  #1
  Arkadaşlar hi dolar ile her gün hiç bir şey yapmadan kısa yoldan tek tıkla 1 dakika içerisinde 1 sene boyunca yaparak para kazanabilirsiniz kazandığınız tokenler 1 sene kilitli kalıyor bu yüzden 1 sene boyunca bu işlemi yaparak dolar kazanabilirsiniz günlük 1$ detaylı anlatımını yazacağım ve yazdığım gibi detayları takip ederek üye olun lütfen aksini yapmayın sorun yaşamamak için üyelikte .

  Hı dolar yazın google

  Hi.coma girin

  Sitenin en altinda telegram yerini tıklayın

  Telegram botuna başlat diyin

  English seçin sonra
  (click here go share phone number) burayı tıklayın paylaş diyin

  ugurpmkk yazıp entere basın bu benim referans kodum oluyor 1$ yerine 1.30$ kazanmak isteyen arkadaşlar bu kullanıcı adını verebilir referans olarak telegramda.

  Sonra kendi kullanici adınızı yazın ingilzice karakter olacak telegramdaki botla yazıştığınız telegramın kullanıcı adı olacak.

  Sonra arkadaşlar sakın ama sakın claim daily reward BASMAYİN

  Web sayfasını tekrar açın

  En sağ üstte 3 tane alt alta çizgi var yani menü onu tıklayın

  Web App seçin

  Sonra yine arkadaşlar sakın ama sakın telefon numaranızı YAZMAYİN

  Telefon numarasının çıktığı yerin ASAGİDA telegrami simgesini tıklayın

  Sonra telegramda start butonuna tıklayacaksiniz start butonu çıkmayanlar için /start bu şekilde yazıp mesajı gönderin komut vermiş olacaksınız

  Web sayfasına geri gelip telefon numaranızı yazacaksınız kod telegram sayfanıza gelecek onu yazıp sifre belirleyip açacaksınız.

  Sonra her gün ister web üzerinden, ister telegram dan, ister mobil uygulamadan her gün para kazanabilirsiniz.
 • 01-12-2021, 01:01:02
  #2
  Tec
  Üyeliği durduruldu
  Çekim ne zaman yapılıyor hocam
 • 01-12-2021, 01:10:39
  #3
  Tec adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çekim ne zaman yapılıyor hocam
  1 yıl sonra
 • 01-12-2021, 01:14:52
  #4
  Tec adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çekim ne zaman yapılıyor hocam
  Daha önceden belirli miktarda token biriktirip çekiliyordu ama şimdi 1 sene boyunca yapmanız gerekiyor bir nevi token alıp kilitlemek gibi bir şey 1$ diyip geçiştirmeye gerek yok bence çünkü 1 dakikanızı bile almıyor her gün o 1$ kazanmak zorlayacak bir şey olmadığı için basit bir sistem olduğu için buradaki arkadaşlarlada paylaşmak istedim bende dün üye oldum.
  Bu tür basit kazanılan tokenleri zamanında küçümsediğim arkadaşlarımdan bazıları sene 2013 2014 yaptığı bu tür airdroptaki tokenleri soğuk cüzdanda bırakıp 6-7 k $ kazandıklarına şahit oldum bu yüzden artık bu tür şeylerde fırsatları değerlendiriyorum bende cebimden bir şey çıkmadığı için bir gün açıp baktığımda güzel değer almış bir şeyin elimde olması mutlu eder zamanında ilk bitcoinin çıktığında değersizleştirenlerin şimdi ah vah ettiği gibi oldum arkadaşlarımın 20-30 dolar diyip attığı kenara tokenlerin 6-7K $ oluşunu görünce. Bu yüzden hiç bir projeyi küçümsemiyorum ve kimseyide zorlamıyorum yapmak isteyen arkadaşlar vardır diye paylaşmak istedim