• 24-11-2021, 19:55:04
  #1
  Uzun yıllardır token ve kripto takibim vardır. Mypo token oldukça aklıma yatan bir proje. Şuan mining yöntemi ile kendi topluluğunu oluşturuyor.

  Proje daha çok yeni. Kısaca projeden bahsetmek gerekirse. MYPO Aslında bir e ticaret sitesi. Bugün amazon e bay veya yerli e ticaret sitelerinde firmalar mağaza açıyor. MYPO da bunlar gibi bir e ticaret sitesi ve uygulaması.

  Diğer e ticaret siteleri sattığı üründeki komisyonu kendine alırken. Mypo satıcıdan aldığı komisyonu ürünü satın alana veriyor. Peki nasıl mı?

  mypoda e ticaret sitesinde hesap oluştururken mypo cüzdanınızı da ekliyorsunuz. örneğin 2000 tl lik bir alışveriş yaptınız. Diğer e ticaret siteleri gibi satıcıdan örneğin %15 komisyonu kesiyor.

  300 tl değerinde size mypo token yolluyor. Siz bu mypo tokeni isterseniz satarsınız isterseniz değer kazanması için saklarsınız.

  Mypo ise satıcıdan aldığı 300 tl ile pazardan veya sizden geri token satın alıyor. Aslında mypo tokenleri geri topluyor.

  Müşteri ve mağaza sayısı arttıkça. Alım satım arttıkça token sayısında düşüş ve token değerinde bir artış oluyor.

  Bu durumda müşteri diğer e ticaret sitelerinden daha uygun fiyatla alım yapıyor. Yatırımcı ve elinde tken tutan kişilerin elindeki token değeri artıyor.

  Toplam arzı 1 milyar. piyasaya çıkacağı ilk yıl 200 milyon adet sürülecek. Şuan mining yeni olduğu için oldukça yüksek veriyor. Günlük 20 mypo token ve referans başına 200 token.

  Mypo app şuna onaya gönderilmiş bir kaç gün içinde yayında olacakmış.

  İsterseniz direk sitesinden üye olabilir www.mypotoken.com isterseniz referansımla üye olabilirsiniz. https://mypotoken.com?rtwwwap_aff=Turgutc_109
 • 24-11-2021, 20:02:17
  #2
  Helal olsun güzel anlatmışsınız.
 • 24-11-2021, 20:02:50
  #3
  batoksca adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Helal olsun güzel anlatmışsınız.
  Çok teşekkür ederim