Merhaba arkadaşlar, herkese iyi forumlar.
Uzun süredir çantamda tuttuğum Kainet DEFI projesinden bahsetmek istiyorum. Mayıs ayında KaiInu olarak ortaya çıkan proje 11 Ekim'de Kainet olarak V2 kontrata geçiş yaptı. V1'den V2'ye geçen birçok proje swap sürecini oldu bittiye getirip holderlarını mağdur etti. 1 hafta 10 günlük swap süresini kaçıranlar komik oranlarda swap işlemini tamamlamaya zorlandılar. 1000 dolara aldığım meme tokeni 13 dolara swapladığım oldu ya da nisan mayıs aylarında çıkan projelerin çoğu hâlâ -10x'lerde sürünüyor. Kainet'i diğer meme tokenlerden ayıran swap sürecinde holderlarını mağdur etmemek adına swap sürecini defalarca uzatması oldu. Sürekli ertelenen süreç 6 hafta sonunda noktalandı ve birçok holder V2'ye geçti. Ekip bu süreç boyunca Telegram üzerinden topluluk ile sürekli iletişim hâlindeydi. Kafalarına göre iş yapıp süreci oldu bittiye getirebilirlerdi. Swap sürecine olan yaklaşımlarından dolayı ekibe güvenim arttı ve V2 kontrata geçilmesiyle birlikte birçok arkadaşıma almaları yönünde tavsiye bulundum.

Ekip şeffaklık ilkesi doğrultusunda şirketleşmenin ilk adımlarını atmış bulunuyor.
Şu anki fiyatı ise nisan mayıs aylarında çıkıp (eksi)-5 -6x'lerde sayan birçok tokenin aksine V1'deki ATH'sinin çok üzerinde. "No dips allowed" grafiğe sahip Kainet, her balina çıkışında düştüğü yerden yükselmeye devam ediyor.

https://kainet.world üzerinden inceleyebileceğiz proje 3 temel ögeden oluşuyor.

1- Kainet Wallet Explorer
https://kainet.world/walley
Girdiğiniz cüzdan adresinin Ethereum, Binance Smart Chain, Polygon/Matic ve Fantom ağımda sahip olduğu portfolyoyu gösterir. Token/coin'in karşısında bulunana imgelere tıklayarak kontrat adresine ve grafiğine ulaşabilirsininiz. Şu an Kainet Wallet Explorer Geliştirilmeye devam ediyor.

2- Kainet Vision
https://www.kainet.world/vision


Kainet Vision ile projeleri hangi ağda olduğuna, 24 saatlik hacmine, Telegramdaki kullanıcı sayısına göre, Twitter'daki takipçi sayısına göre ve Reddit'teki takipçi sayısına göre sıralayabilir, üzerine tıklayarak güncel grafiğine ulaşabilirsiniz. Şu an geliştirme aşamasında olan Kainet Vision'a yeni özellikler eklenecek.

3- Land of Kai RGP-NFT
https://play.kainet.world/


Kainet DEFI ekosisteminin patlamaya hazır bombası "Land of Kai" RPG türünde bir oyna-kazan oyunudur. Şu an genişletilmiş haritasıyla web tarayıcı üzerinden Alpha sürümü olarak kullanıcılara sunulmuştur. Metamask cüzdanınızı bağlayarak ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.


Web ve masaüstü olarak 2 farklı şekilde oynanacak olan "Land of Kai" Web sürümünde oyun içindeki slot makineleriyle oyna-kazan imkanı sağlayacak.[/CENTER]Hâli hazırda Pancake swap borsasından alınabilen Kainet, Bibox ve Lbank borsalarında listelenmiştir. Bu ay sonunda Bitmart'ta listelenecek.
Whitepaper:
https://kai-net.s3.amazonaws.com/Whitepaper.pdf

Soru ve görüşleriniz için:

Kainet Global Telegram grubu: t.me/KAINET_OFFICIAL
Kainet Türkiye Telegram grubu: t.me/kainetturkiye


Kainet Global Twitter adresi: https://twitter.com/KAINET_OFFICIAL
Kainet Türkiye Twitter adresi: https://twitter.com/KainetTurkiye

Kainet Global Instagram adresi: https://www.instagram.com/kainettoken
Kainet Türkiye Instagram adresi: https://www.instagram.com/kainetTurkiye

Kontrat adresi: 0x723b6795be37ad8a0376acfb50034fa21912b439

https://poocoin.app/tokens/0x723b679...034fa21912b439
https://dex.guru/token/0x723b6795be3...a21912b439-bsc
https://www.dextools.io/app/bsc/pair...615248075aa595

Sonuç olarak Kainet "meme token" olarak başladığı yolculukta "altcoin" olma yolunda hızla ilerliyor. YTD&DYOR