Merhaba arkadaşlar,

Şuan hali hazırda ortaklarımla birlikte NFT projemiz için çalışıyoruz. Bu projede edindiğim bilgiler ile ****** üzerinden de aynı hizmetin satışını yapıyorum. Bu satışlardan kazandığım ücretler ile kendi projemiz için reklam bütçemizi büyütüyoruz.
Elinizde tasarımlarınız var ama bunları nasıl rastgele bir araya getirip 1000'lerce NFT içeren koleksiyonlar oluşturacağınızı bilmiyorsanız ya da bunu daha önce çokca denemiş bir tecrübe arıyorsanız size bu konuda yardımcı oluyorum.
NFT koleksiyonunuzu oluştururken yükleme yapacağınız platforma göre (OpenSea, Solana vs.) metadatalarınıda oluşturup resimlerle birlikte size iletiyorum.
NFT'lerde istediğiniz nadirlik (rarity) oranlarını bana sipariş öncesinde bildiriyorsunuz ve NFT'leri bu oranlara uygun şekilde oluşturuyorum.
İşlem için aşağıdaki resimde gösterdiğim gibi tasarımlarınızı layer'lara göre klasörleyip tasarımlara isim vererek bana göndermeniz gerekiyor.


Bende bu tasarımlarınızdan aşağıdaki resimde ki gibi NFT koleksiyonunuzu oluşturup metadataları ile birlikte size iletiyorum.

Tasarımdaki layer sayınıza ver her layerdaki öğe sayısına bağlı olarak üretebileceğim NFT sayısı değişiklik gösteriyor. Ne kadar çok öğe varsa o kadar çok sayıda NFT üretebilirim. Ya da sizin satış planınıza göre belirli bir sayı varsa o sayıda üretimi durdururum.

Ücret: 200₺

Ekstra olarak OpenSea için kullanabileceğiniz smart contract oluşturabilirim. Bu panel üzerinden NFT koleksiyonunuzu kontrol edebilir, ince ayarlarınızı yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu smart contract'ı ETH yerine Polygon seçerek oluşturabiliriz. Böylelikle OpenSea'ye yükleme yaparken çok daha ucuz gas fee'leri ödersiniz. Son olarak özel Minting DAPP isterseniz onda da yardımcı olabilirim. Bu hizmetlerim için pm ile fiyat sorunuz lütfen.