• 29-10-2021, 18:04:55
  #1
  Metaverse nedir?

  İlk bakışta Sanal Gerçeklik (Virtual Reality VR) teknolojisinin geliştirilmiş bir versiyonu olarak görülebilir ama bazıları metaverse teknolojisinin internetin geleceği olduğunu düşünüyor.

  Aslında birçokları, modern akıllı telefonlar 1980'lerin tıknaz cep telefonlarına kıyasla neyse, metaverse'in de sanal gerçeklik teknolojisi için o olduğuna inanıyor.

  Bilgisayar başında olmak yerine, kurgusal bir gerçeklik olan meteverse'de bütün dijital ortamların birbirlerine bağlandığı bir sanal dünyaya yalnızca kulaklık ve gözlükten oluşan ekipmanla girebilirsiniz.

  Çoğunlukla bilgisayar oyunları için kullanılan mevcut sanal gerçeklikten farklı olarak, metaverse ile girilen kurgusal evrende, iş yapabilir, oyun oynayabilir, sinema salonuna gidebilir veya sadece gezinebilirsiniz de.

  Birçokları, bu evrende kendinizin bir temsilcisi olan üç boyutlu bir (3D) avatar yaratıp onu kullanabileceğini tasavvur ediyor.


  Metaverse (kurgusal evren) büyük teknoloji şirketlerinin, pazarlamacıların ve analistlerin son dönemde dillerinden düşürmedikleri bir sistem.
  Bu sistemde kimse geri kalsın istemiyoruz.Bu alanda bulunan coinleri ve diğer alanlarda ilk çıkan coinleri listeleyen en iyi borsaya üye olarak bu sistemde yerinizi rahatlıkla alabilirsiniz.
  Eski açtığım konularda dikkat çekerim ki önerdiğim tüm sistemler bugün çok ciddi anlamda kazanç kapısı oldu yatırım yapanlara.
  Özellikle soran olacaksa aşağıda ki tüm listede yatırımım var ama bütçemin en büyük yatırımı STARLINK'te...
  10, 20 şer dolar dahi yatırsanız kenarda bıraksanız ciddi rakamlara ulaşırsınız.1 yıl sonra tekrar bu konuyu açıp baktığımda Dogecoin gibi bir mevzuyla karşılaşacağım. Ben buraya yazdığımda doge 40 kuruştu

  Geç kalmayın!

  Referansımdan üye olanlara ayrıca %10 komisyon indirimi tarafımdan hesap açıldığı an verilecektir.

  REFERANSLI LİNK (%10 KOMİSYON İNDİRİMLİ)

  https://www.gate.io/signup/6534074

  Referanssız link (Komisyon indirimi yok)

  https://www.gate.io/signup
 • 29-10-2021, 18:16:53
  #2
  Misafir
  Meteverse'den Starlink'e, oradan da Gate.io'ya konu ne ara, neden, nasıl geçti hocam ? Bu metaverse taktı millet ama doğru bilinen çok az şey var .
  • F.Gungor
  F.Gungor bunu beğendi.
  1 kişi bunu beğendi.
 • 29-10-2021, 19:42:25
  #3
  referans linkinizle kayıt oldum ..
 • 29-10-2021, 20:04:47
  #4
  Platin üye
  Merhaba hocam bu metaverse binancede varmı buda yeni coin mi
 • 29-10-2021, 20:07:54
  #5
  yakında bundan batak yiyenlerle karşılaşmayız inşaAllah
 • 29-10-2021, 20:24:27
  #6
  Somuncu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba hocam bu metaverse binancede varmı buda yeni coin mi
  Merhaba
  Metaverse herhangi bir coin değil alan adı'dır.
  Metaverse anlamı sanal Dünya'dır.
  Facebook dün adını meta olarak değiştireceğini duyurmuştu.Yani hayatımız hızla sanal Dünya'ya geçiyor.Binance henüz bu alanlara yetişemedi ve bu alan daha yeni yeni duyulmaya başladı.O yüzden yazımda dediğim gibi bu alanda geri kalmayın Gate.io borsasında mevcut olan Metaverse coinlerine yatırımlarınızı yoğunlaştırın ve saklayın.Bundan 1 yıl sonra her yerde Metaverse'yi görecek ve yaşayacağız.Bitcoin'in ilk çıktığı yıllarda o neymiş ya diyenleri çok duymuşsunuzdur ama bugün bakıldığında bakkalından manavına kullanmayan kaldı mı?
  Peki Metaverse?
  Düşünsenize sanal bir alemde geziyor,arkadaşlarınızla buluşuyor sanki gerçek hayattaymış gibi sinemaya gidiyor,oyunlar oynuyorsunuz. Bunun karşılığında ne harcayacaksınız?
  Tabiki bu alana ait olan coinleri.