Selamlar. Param gaming in coini PARAM coinin airdropu yapılıyor.

airdrop a katılmak aşırı kolay ve kazancının yüksek olacağı bir proje. coin daha listelenmdi ve airdrop yapılıyor. Proje bir gaming projesi ve çok güveniliyor genel olarak.

payımıza düşeni almak hepimizin hakkı olarak düşünüyorum. Biliyorsunuz bu tarz şeylerde coin ilk çıktığında çok yükseliyor ve airdroptan alanlar güzel kar elde ediyor.

eğer airdropa katılmak isterseniz aşşağıya bıraktığım referanslı linkimden kayıt olabilirsiniz kişi başı 50 puan geliyor bana. (istemeyenler için normal link bırakıyorum alta)

Önce sitede hesap oluşturuyorsunuz. Sonra twitter hesabınızı bağlıyorsunuz. İlk başta sitede kendi görevleri var hemen hemen her gün görev ekleniyor onları yaparak zaten 3k falan puan kasıyorsunuz geri kalanını twitterda siz kasacaksınız. twitterda $PARAM etiketi olan tweetleri beğenip,rtleyip,alıntılayarak ya da $PARAM etiketi ile tweet atarak puan topluyorsunuz. Puanlar haftada 1 kez güncelleniyor her gün kaç puan yapmışım diye siteye girip bakmayın.

NASIL PUAN KAZANACAĞINIZI SİTEDE YAZAN ŞEKİLDE YAZIYORUM BURAYA
Sosyal medya desteği için Param Puan kazanmak ister misiniz? İşte nasıl yapılacağı:

1. PARAM veya @ParamLaboratory kullanarak tweet atın.

2. PARAM veya @ParamLaboratory'den bahseden gönderileri beğenin, retweetleyin, tweet alıntılayın veya yorum yapın.

Puanlar, bağlı Twitter hesabınızdaki etkinliğe göre her hafta otomatik olarak verilecektir.


Ekstra olarak bir cüzdan adresi bağlamanız lazım. airdrop bittiğinde coinlerinizin size aktarılması içim. Metamask ya da Trustwallet kullanabilirsiniz. (farklı cüzdan kullananlar 308 tane seçenek var ordan kendi cüzdanını bağlayabilir.)

Bana 50 puan getiren link: https://paramgaming.com/?referCode=1240094618#/signup

refsiz link: https://paramgaming.com/#/