• 10-09-2021, 12:07:57
  #1
  Yeni özellikleri ve etkinlikleri, kurumsal yatırımlar ve El Salvador hamlesi $ALGO fiyatını harekete geçirdi ve fiyatını resmen uçurdu. Peki yükseliş devam edecek mi?

  Kripto paralardaki yükselişin spekülasyon dışında yükselip, kalıcılığını koruyabilmesi için insanlar tarafından benimsenmesi oldukça önemlidir. Küresel finans sektörü için çalışmalar yapan $ALGO, son dönemde çok hızlı bir yükseliş kaydetti.

  7 Eylül'de en düşük 1.01 dolar gördükten sonra 10 Eylül'de en yüksek 2.49 dolar görerek neredeyse son 3 gün içerisinde %150 yükseliş yaptı.  CoinGecko verilerine göre son 24 saatlik hacim $3.156.681.011 olarak gerçekleşti.

  ALGO Neden Yükseldi?
  Algorand fiyatı ve işlem hacmindeki ani artış, El Salvador'un kendi blockchain altyapısını geliştirmeye yardımcı olması için Algorand'ı seçmesinin ardından geldi.
  ALGO'nun fiyatını arttıran ikinci faktör, Algorand Foundation tarafından, topluluğun projeye daha fazla dahil edilmesi ve ağda daha aktif hale gelmeleri için yapılan hamleler oldu.
  Proje, 1 Ekim'de yayımlanacak ve platformun gelecekteki gelişiminde kullanıcılara daha fazla söz hakkı verecek olan token sahipleri için yönetişim özelliklerini başlatma sürecinde.
  Proje geliştiricileri ayrıca, NFT ekosistemine katılmak isteyen, ancak Ethereum ağındaki yüksek ücretler nedeniyle geri duran yeni kullanıcıları çekebilecek merkeziyetsiz finans (DeFi) ve NFT uygulamaları üzerinde çalışıyor.

  Kaynak: Koindeks
 • 10-09-2021, 12:11:27
  #2
  aynı anda birden fazla olumlu haber ve proje etkisiyle yükseldi normaldir