Kripto para birimi TitanSwap (TITAN), son 24 saatte %39 oranında artış yakaladı. Bu yazının yazıldığı sırada 7.98 dolardan işlem gören TITAN, son 1 haftada ise %130'dan fazla kazanç sağladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan takip edebilirsiniz.Son 24 saatteki bu hızlı yükselişi ile dikkat çeken TITAN, CoinGecko'da son 24 saatte en çok artan ilk 100 kripto para birimi listesinde birinci sıraya oturmuş durumda.

500’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

TitanSwap (TITAN) Nedir?
Ethereum (ETH) tabanında çalışan TitanSwap (TITAN), birbirinden farklı dijital varlık kategorileri için en iyi, en uygun olan likidite çözümleri sunan blok zinciri tabanlı merkezsiz bir finans sistemidir. Sadece kullanıcı odaklı merkezi olmayan bir borsa sağlamakla kalmaz bunun yanında sipariş akıllı yönlendirmesini destekleyen toplu bir likidite havuzudur.

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan doğrudan TL yatırıp, TL çekebilir ve TL ile kripto para al-sat yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

TitanSwap, DAO'nun yönetim token'ıdır, teklife ve oy haklarına sahip olmak toplu olarak TITAN'ın geleceğini belirleyecektir.

Kaynak: https://bitcosar.com/bu-kripto-para-birimi-24-saatte-9-oraninda-artti/