• 21-06-2021, 12:30:00
  #1
  Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren arpa coin nedir? Arpa coin Ethereum ağına kurulmuş olan esnek, verimli, güvenli ve ölçeklenebilir bir hesaplama ağı olarak kısaca açıklanabilir.
  Arpa coinin kendi ağı olan arpa ağı, arpa coin ile yönetilmektedir.
  Gizlilik tabanlı sözleşmeleri destekleyen arpa coin, hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara bu alanda akıllı çözümler sunmaktadır.

  Arpa coin yorum söz konusu olduğunda bu kripto paranın tercih edilmesindeki asıl sebebin arkasındaki ekip olduğu iddia ediliyor. Arpa coinin uluslararası bir araştırma grubundan çıktığı ve kripto paranın Google, Amazon, Uber, CircleUp, Fosun ve MIT Lab gibi şirketlerle ilişkisi olması da gözlerden kaçmıyor. Ayrıca global şirketlerin oldukça uzun zamandan beri talep ettiği gizlilik çerçevesinde bilgi paylaşımını arpa coinin ağı olan arpa chainin gerçekleştiriyor olması da şüphesiz bu coini rakiplerinden bir adım daha öne çıkartıyor.

  Piyasada dolaşan rakam, toplam arpa coin miktarının yalnızca yüzde 11'in oluşturduğundan bu durum, kripto paranın dolar paritesinde ki değerini sürekli yükseltiyor. Bu nedenle de arpa coin yatırımcının ilgisini çekmeyi başarıyor. Dolar paritesinde artış gösterdiğinden Bitcoin yatay seyrederken bu paritede de doğal olarak artıyor. Bu durum arpa coinin btc paritesinde de oldukça iyi bir performans göstermesini sağlıyor.
  Kısacası geleceğin teknolojilerinden biri olarak ifade edilen arpa coinin çok daha fazla yükseleceği ünlü ekonomistler tarafından düşünülüyor.


  Arpa Coin Alınır Mı?
  Özellikle yüklü miktarda para ile borsada bulunan kullanıcılar için Kripto para seçimi en önemli adımlardan biridir. Arpa coin son dönemlerde başarılı performansı ile gündemden düşmediğinden yüklü yatırımcılar arpa coin alınır mı sorusu üzerine kafa yoruyorlar. Özetlemek gerekirse yukarıda da bahsedildiği üzere projesi oldukça sağlam arpa coin, gelecekte şu anki değerinin epey üstünde bir fiyata sahip olacak gibi görünüyor.


  Kaynak : https://dovizmix.com/haber/arpa-coin...-coin-gelecegi
 • 21-06-2021, 12:45:37
  #2
  Hocam yazının rengini gri yapsaydın keşke çok parlak göz alıyor bu şekilde
 • 21-06-2021, 12:47:50
  #3
  ErenKaradass adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam yazının rengini gri yapsaydın keşke çok parlak göz alıyor bu şekilde
  Düzenledim.