• 24-04-2021, 00:14:29
  #1
  3,5 milyon kullanıcısı bulunan, işlem hacmi ile Türkiye’nin en büyük kripto varlık işlem platformu olarak haber ve sosyal medya paylaşımlarına konu olan gelişmeleri ekosistemin tüm paydaşlarıyla birlikte takip ediyoruz.
  Kurulduğumuz 2017 yılından bu yana kripto varlık sektörünün sağlıklı şekilde gelişimi için regülasyonların gerekliliğini vurguluyor, konuyla ilgili çalışmaları destekliyoruz. Kullanıcı haklarının yasal güvence altına alınması için devletin ilgili kurumlarıyla uzun süredir temas halinde çalışıyoruz.
  Öncü ülkelerdeki regülasyonları titizlikle takip eden, çalışmalarını bu doğrultuda sürdüren lider platform olarak; tüm kullanıcılarımızın veri ve varlıklarını kesintisiz uyguladığımız güvenlik protokol ve prosedürleriyle koruyoruz. Kullanıcılarımızın tüm TL ve kripto varlıkları iç denetim prosedürleriyle teminat altındadır. Kullanıcılarımızın varlıkları güvenliği sağlanmış soğuk cüzdanlarda muhafaza edilmektedir.
  • Paribu, Türk Ticaret Kanunu’na uygun bir şekilde kurulmuş bir anonim şirkettir ve Türk Ticaret Kanunu, Türk Borçlar Kanunu başta olmak üzere tüm mevzuatlara tabidir. Bu mevzuatlara tam riayet ile hareket etmektedir. Elde edilen kazanç da Türk Vergi Kanunu ve ilgili mevzuatlara göre vergilendirilmekte ve ödenmektedir.
  • Ayrıca Paribu, bağımsız bir denetim kuruluşu ile kullanıcı varlıkları ve sermaye yeterliliği konularını da kapsayan denetim aşamalarını gerçekleştirmek üzere çalışmaktadır. Denetim raporları da süreç sona erdiğinde şeffaflık ilkemiz gereği yayımlanacaktır.
  Belirttiğimiz gibi, regülasyonu destekleyen, olası bir regülasyona hazır şekilde çalışan bir şirket olarak Paribu üzerinden işlemlerinizi 7/24 güvenle yapabilirsiniz.
  7/24 hizmet veren Destek Birimimize web sitemizde en alttaki bölümde yer alan “Destek İste” bağlantısı üzerinden, uygulamadaki “Destek” bölümünden ya da Twitter’daki @ParibuDestek hesabından özel mesaj yoluyla erişebilirsiniz.

  Kaynak: https://destek.paribu.com/hc/tr/articles/1260804569850
 • 24-04-2021, 00:17:34
  #2
  Üyeliği durduruldu
  Pek te bişey yazmamışlar, batan şirketler panama ticaret kanuna göre mi faaliyet gösteriyordular. Sen nasıl şirketsen onlar da öyleydi, kendi kendini regüle edemeyeceğine göre ortada iyi niyetliyiz demekten başka yapabileceğiniz birşey yok.
 • 24-04-2021, 00:34:22
  #3
  Kimlik doğrulama veya yönetimden onay bekliyor.
  Süleyman demirel açıklaması gibi olmuş aynı. Bir şey anlatıyor ama nereye varmak istiyor bir türlü anlaşılmıyor.
  Diğer şirketlerde aynı koşullara tabi olan şirketlerdi.
 • 24-04-2021, 00:35:16
  #4
  Wordpress & Seo & Google
  valla görünen köy hepsinin ipini devlet çekecek bu saatten sonra naparlarsa yapsınlar
  bu alana binance referans linkinizi sadece 250 TL ye reklam olarak koyabiliriz
 • 24-04-2021, 00:41:14
  #5
  Üyeliği durduruldu
  Binance yeterli değil mi ? İlla Türk borsası mı kullanacaksınız. Ozaman BtcTürk kullanın. Macera aramayın dostlar.
 • 24-04-2021, 00:45:26
  #6
  Size nasıl güvenebilirim?
  - Çünkü güvenilirim.
  Benim anladığım bu, önemli olan herhangi bir büyük terslikte ne olacağı. Yoksa takım tutar gibi şirketleri tutmam tutmanızı da önermem. Kimin napacağı olumsuz anlarda ortaya çıkıyor. Örn. Hosting şirketleri, sürekli kullandığımız bu şirketler çoğunun performansı orta üst konumda verilen ücrete göre değişiklik gösterse de. Ama önemli olan bir veri hadisesi veya taşıma durumunda nasıl bir aksiyon aldıkları.