• 15-04-2021, 17:16:58
  #1
  Chiliz- Rakuten ortaklığı gerçekleşti. Chiliz'in yükselişi Rakuten Avrupa ile beraber hız kesmeden devam edecek gibi duruyor.
  An itibariyle Rakuten Avrupa ile ortaklık kurduğunu açıklayan Chiliz artık Rakuten üzerinden fan tokeni satışı gerçekleştireceğini açıkladı. Rakuten'in Avrupa'da sıklıkla kullanılan bir e-ticaret firması olduğunu belirtelim. Japonya merkezli şirket dünya çapındaki en büyük e-ticaret platformları arasında yer almakta. Aynı zamanda Chiliz'in beraber çalıştığı Barcelona'ya da Rakuten sponsorluk yapıyor.
  Chiliz portföyünde Galatasaray, Barcelona, Paris Saint-Germain, Juventus, Atletico Madrid, Roma ve Milan gibi takımların fan tokenlerini bulundurmakta. İlgili fan tokenleri hem futbol fanatikleri ve hem de kripto para yatırımcıları tarafından ilgi görüyor. Zira ilgili fan tokenlerinin yerine göre son derece kârlı oldukları bilinmekte. Aynı zamanda Chiliz'in kendi coininin de yapılan anlaşmalarla beraber hareketlendiğini belirtelim.
  Chiliz Rakuten Ortaklığı Nasıl Olacak?
  Chiliz Rakuten ortaklığı kapsamında artık Rakuten üzerinden Chiliz fan tokenlerine erişim mümkün. İspanya, Britanya ve Almanya'daki müşteriler Rakuten üzerinden kolaylıkla fan token alımı yapabilecek. Bu fan tokenlerinin arasında yerli markamız Galatasaray'ın da olduğunu unutmayalım. Bu ortaklığın sonucunda ise hem fan tokenlerine erişimin kolaylaşması ve hem de tokenlere yeni alıcıların bulunması planlanmakta.
  Elbette ki anlaşma şartları bununla da sınırlı değil. Rakuten üzerinden yapılan alışverişlerde kazanan bonus puanlar da token olarak kullanılabiliyor. Bu özellik sayesinde bonuslarını harcamak isteyen kullanıcılar token halinde alış gerçekleştirebilecekler. Chiliz fan tokenleri adına özellikle bonus puanların büyük önem taşıdığını düşünebiliriz. Çünkü bu sayede fan tokenlerine sürpriz bir talep kapısı yaratılmış oldu. Chiliz Rakuten ortaklığı ile beraber fan tokenlerinin yeni sermayedarlarla buluşması son derece kolay olacak.
  **
  Kaynak : Kripto Para Haberleri
 • 15-04-2021, 17:49:39
  #2
  hayırlı olsun diyelim

  chz çok sıkıştı , yay sabiti kadar uçacak inşallah

  ytd