HAFTALIK ANALİZ.

Merhaba değerli SatoshiTurk forum üyeleri, haftalık analiz yazımıza hoşgeldiniz, bu yazımızda yeni girdiğimiz haftada piyasa ne durumda, yükselişler, düşüşler ve haberleri kısaca maddeler halinde aşağıda yazacağım.

1- Bitcoin (BTC)
Sakin başladığımız bu haftaya hareketli bir şekilde devam ediyoruz Bitcoin'in haftaya başlangıç fiyatı 48800 dolardı fakat Bitcoin en yüksek fiyat rekorunu kırarak 52640 seviyesine ulaştı, yüzdelik olarak %7.20 lik bir artış gösteren Bitcoin anlık olarak 52110 dolar, fiyat grafiğine baktığımız da ise 4 saatlik zaman diliminde al sinyali mevcut.

2- Ethereum (ETH)
Ethereum
haftaya sakin bir şekilde başlamıştı fakat, Ethereum'da Bitcoin gibi en yüksek fiyat rekorunu kırdı ve 1950 dolar fiyatına yaklaştı, yine haftaya 6.60% lık bir yükseliş ile devam eden Ethereum anlık olarak 1917 dolar, fiyat grafiğini kontrol ettiğimizde ise 4 saatlik zaman diliminde al sinyali mevcut.

3- Maker (MKR)
Maker fiyat grafiğinde anlık fiyatı 2614 dolar ve haftaya da %3.30 luk bir artış ile devam ediyor
Fiyat grafiğinde ise al sinyali görülüyor.

4- Polkadot (DOT)
Polkadot haftaya biraz hareketli girmişti, Polkadot 29.1 dolar fiyatında haftaya devam ediyor ve %14.80 lik bir artış elde etmiş durumda, anlık fiyatı ise 31.4 dolar. Fiyat grafiğinin 4 saatlik zaman diliminde al sinyali hala devam ediyor.

5-Avalanche (AVAX)
Avax
haftaya düşüş ile girmişti fakat kendini toparlamaya başlıyor. Avalanche anlık olarak 41.1 dolar fiyatında ve % 9.15 lik bir fiyat artışı ile devam ediyor.
Fiyat grafiğinde ise 4 saatlik zaman diliminde al sinyali vermiş durumda.

6- 1INCH
Haftaya %8 lik bir düşüş ile devam eden 1INCH coin anlık olarak 4.9 dolar ve fiyat grafiğinde ise 4 saatlik zaman diliminde al sinyali var.

7- Cardano (ADA)
Cardano haftaya 0.86 dolar ile girmişti ve anlık fiyatı. 0.94 dolar, %9.40 lık bir artış ile haftaya devam ediyor, 4 saatlik zaman diliminde al sinyali mevcut.

8- TRON (TRX)
Tron da haftaya 0.55 dolar ile başlamıştı, anlık fiyatı ise 0.55 dolar. TRX haftaya yatay bir ilerleyiş ile devam ediyor, fiyat grafiğinde ise 4 saatlik zaman diliminde al sinyali görülmekte.

9- Grap (GRT)
Grap ise haftaya 2.15 dolar ile girmişti ve şu an 2.16 dolar ile haftaya yatay devam ediyor. Graph fiyat grafiğinin 4 saatlik zaman diliminde al sinyali başlamış durumda.

10- Doge Coin
Yaramaz köpek Doge ise düşüşler ile ren haftaya bakalım nasıl devam ediyor. Haftaya 0.57 dolarlık bir fiyat ile giren Doge coinin anlık fiyatı 0.051 dolar ve - %12 lik bir düş ile elde etmiş bir vaziyette haftaya devam ediyor.fiyat grafiğini pek önemsemiyorum fakat yinede belirtelim, grafiğin 4 saatlik zaman diliminde sat sinyali mevcut.

Bu haftaya yatay bir ilerleyiş ile girmiştik fakat yükselişler başlamış ve devam ediyor bakalım bu haftayı nasıl bitiricez, genel olarak hareketli geçen Kripto para piyasası özellikle bu son haftalarda büyük bir hareketlilik ile devam ediyor. Sizlerde düşüncelerinizi ve önerileriniz aşağıda yazmaktan çekinmeyin.

Not: Yazımızda belirtilen AL-SAT bilgileri kesinlikle yatırım tavsiyesi ve önerisi değildir, sadece grafiklerin trendinin hangi yönde olduğunun bir göstergesidir.

Al Sinyali = Trend yukarı yönlü devam ediyor (yada yukarı yönelmeye başlayabilir).

Sat Sinyali = Trendin aşağı yönlü devam ediyor (yada aşağı yönelebilir).Kaynak : SatoshiTURK