Avukat Jeremy Hogan geçtiğimiz günlerde Ripple'ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na (SEC) karşı bir uzlaşma anlaşması isteyebileceğini umsa da, bu spekülasyon birkaç saat önce reddedildi. CourtListener'da yayınlanan belgelerin gösterdiği gibi, Ağustos ortasına kadar bir anlaşmaya varılamayabilir. SEC ve Ripple, ABD New York Güney Bölgesi Bölge Mahkemesinden Federal Yargıç Analisa Torres'e bu aşamada bir uzlaşmaya varmanın imkansız olduğunu belirten ortak bir belge sundu.
Şu Anda Geçiş Dönemi


Belgede ayrıca şu ana kadar uzlaşma müzakerelerinin yalnızca "eski yönetim" departman müdürü (Jay Clayton) ile yürütüldüğü belirtiliyor. Eski Başkan Jay Clayton'ın 23 Aralık 2020'de düzenleyiciden ayrılmasının ardından, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu şu anda geçiş dönemindedir. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu başkan adayı Gary Gensler Hala açılış tarihini bekliyor. Bu nedenle her iki taraf da görüşmelerde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunu temsil eden yetkililerin artık sorumlu oldukları görevin başında olmadıklarını vurguladı.


Haberin Devamı İçin TIKLAYINIZ>>>Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.