• 14-10-2020, 15:51:02
  #1
  Gazeteci Ahmet Ercanlar bugün yayınladığı videoda Fenerbahçe spor kulübünün kendi kripto para birimini çıkaracağını söyledi. Ali Koç tarafından düzenlenen basın toplantısına katılan Ercanlar, kulübün dijital alanda daha farklı çalışmaları da olacağını söyledi.
  Sansürsüz Futbol sunucusu Ahmet Ercanlar, bugün Fenerbahçe tarafından düzenlenen basın toplantısına katıldı. Ercanlar toplantı sonrası düzenlediği yayında Ali Koç’un transferler ve ortaklık çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamaları aktardı. Bu bilgiler arasında Fenerbahçe’nin kendi kripto para birimini çıkarmaya hazırlandığı bilgisi de yer aldı.
  Fenerbahçe kripto para için kolları sıvadı

  Ercanlar basın toplantısı ile ilgili
  aktardığı bilgilerde Fenerbahçe’nin Google Chrome ile yeni bir anlaşma sağladığını ve bunun için 27 Ekim tarihinde bir lansman düzenleneceğini söyledi. Kulübün dijital alandaki diğer çalışmalarına değinen gazeteci, sarı-lacivertli kulübün kendi kripto parasını çıkaracağını belirtti.
  Kripto para müjdesinin bizzat Ali Koç tarafından aktarıldığını bildiren Ercanlar, bu projenin detaylarının henüz belli olmadığının mesajını verdi. Onun aktardığı bilgilere göre Ali Koç, Fenerbahçe’nin bu kripto parayı “kendi başına da geliştirebileceğini”, bu süreçte başka şirketlerden destek de alabileceğini söyledi.
  Gelir elde etmeyi planlıyor

  Ali Koç toplantı sırasında kripto para projesinin kulübe sağlayacağı faydalardan da bahsedip kulübün bu proje sayesinde yüklü miktarda gelir elde edebileceğini söyledi. Koç’un ayrıca böyle bir kripto para projesine yönelik yoğun bir talep olduğunu ve kulübün şimdiden çok fazla teklif almaya başladığını belirtti.
  Fenerbahçe’nin kripto para birimine dair henüz kesin bir bilgi olmasa da Galatasaray ve Trabzonspor çoktan kendi kripto para birimlerini çıkarttı. Ayrıca bugün aktarılan haberler Beşiktaş’ın da bu alanda çalışmaya başladığı yönünde oldu.

  Kaynak: https://koinbulteni.com/fenerbahce-k...lir-81846.html
 • 14-10-2020, 16:04:33
  #2
  İnşallah socios chiliz ile değil de kendileri bağımsız olarak çıkartırlar ve köklü borsalarda listelenirlerse daha iyi olur.
 • 14-10-2020, 16:58:47
  #3
  Öyle olursa fark yaratırlar ve daha iyi olur. Bakalım nasıl ilerlenecek