Çok uluslu profesyonel hizmetler ağı PwC'nin küresel kripto para birimi yöneticisi Henri Arslanian, kurumsal yatırımcıların kripto paralara ilgisinin arttığını ve bu yatırımcıların dijital varlıklara erişim sağlayabildiğini ifade ediyor. Özellikle son günlerde daha sürdürülebilir bir yükseliş çizgisi tutturduğu düşünülen Bitcoin'in ilerleyen dönemde de yukarı yönlü bir potansiyeli olduğu söyleniyor. Her şey gibi yatırım alanları da değişirken kripto paralarla ilklerin borsası Thodex'te tanışmak için doğru gün bugün olabilir.

Thodex, 2017 yılından bugüne kripto para endüstrisinde faaliyet gösteren Thodex, Türkiye'den küresel pazara açılan kripto para borsası olma yönüyle öne çıkıyor. Türkiye’nin ilk Bitcoin ATM’sini 2018 yılında İstanbul Nişantaşı’nda açan Thodex, Türkiye’de kripto para endüstrisinde ilklerin öncüsü olduğunu ispatlıyor. Kısa süre içinde Türkiye'nin en hızlı büyüyen ve en büyük kripto alım satım platformlarından biri hâline gelen Thodex; kullanışlı arayüzleri ve daima geliştirdiği altyapısıyla yatırımcılara güvenli yatırım süreçleri vadediyor. Thodex, web uygulamasının yanı sıra iOS ve Androidplatformlarından da kullanılabiliyor; böylece yatırım süreçlerini günün her saati, her yerde kolaylaştırıyor. Aralarında Bitcoin, Ethereum, Litecoin, DogeCoin gibi kripto paraların da bulunduğu çok sayıda kripto paranın alışverişinin yapılabildiği platform, stop loss özelliğiyle yatırımcıların kaybetme riskini de neredeyse ortadan kaldırıyor.
  • Türkiye'deki rakipsiz komisyon oranları:Kripto para - Türk lirası işlemlerde %0,1 oranında komisyon talep edilen Thodex'te kripto para - kripto para işlemlerinden komisyon ücreti alınmıyor. Öte yandan Thodex’te 2020 yılı boyunca yatırımcıların ETH tabanlı ERC20 ve Omni ağları üzerinden gerçekleştirebileceği USDT-TRY işlemlerinden de komisyon talep edilmiyor. Alış satış hacmine göre piyasa yapıcılardan alınan komisyonlar %0,10'dan %0,02'ye kadar düşerken bu oranlar piyasa alıcılar için %0,15 ve %0,06 oranları arasında değişiyor.Kripto para dünyasına, anlaşmalı olduğu bankalar sayesinde kredi ve banka kartlarıyla 7 gün 24 saat kripto para alım satımını mümkün kılıyor Thedox.
Via: Aposto