• 03-02-2020, 16:54:47
  #1
  Yarım milyar XRP piyasaya sürüldü. Ripple (XRP) yarım milyarın XRP'yi dolaşıma soktu. Yatırımcılarını endişelendiren bu hamlenin nasıl bir etki yapacağı merak konusu.
  1 Şubat tarihinde 120 milyon dolar değerinde 500 milyon XRP piyasaya sürüldü. Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, XRP hareketliliğini takip ettiklerini ve yüklü miktarlarda XRP alımlarına müsaade etmeyeceklerini belirtti. Bunun sebebi ise yüklü miktarda satın alan kişi veya kurumların fiyata doğrudan etkide bulunabiliyor.
  Şu an dolaşımda toplam 43.6 milyar XRP bulunuyor. Dolaşımdaki miktarlar yatırımcılar için bir hayli önemlidir. Çünkü dolaşımdaki miktarın fazla olması fiyata olumsuz etkide bulunabilir.
  Transfer hızı olarak birçok kripto paradan daha hızlı olduğu düşünülen Ripple son zamanlarda spekülasyonlarla uğraşıyor. Sürekli satışların yapılması yatırımcıları endişelendiriyor.

  Brad Garlinghouse: ''Bankalar kripto para hizmeti verecekler''

  Brad Garlinghouse, kripto paralara olan ilginin daha da fazla artacağını ve bu artışlara bankaların kayıtsız kalmayacağını düşünüyor. Devletlerin ilgisini bankalardan önce çeken kripto paraların, dünyadaki ekonomi sistemlerini ve ödeme sistemlerini kökünden değiştirebilecek bir yapıya sahip olduğu düşünülüyor. Sürekli olarak haberlerini yaptığımız devletlerin kripto para hamleleri içerisinde bulunduğu 2020 yılında somut olarak gerçekleşmesi bekleniyor.

  https://teknokupur.net/yarim-milyar-...asaya-suruldu/
 • 03-02-2020, 17:00:35
  #2
  Balinaya çok alma diye yalvaracak mı nedir. En çok savunduğum coin yerlerde.
 • 03-02-2020, 17:21:10
  #3
  2K tl'lik almistim. Zaten deger kaybetti simdi iyice erir Bari elden cikartayim.