• 10-01-2020, 14:56:22
  #1
  Kripto paralar içerisinde popüler olan ve ilk 10 kripto para birimi arasındaki EOS, kendi sosyal medya uygulamasını oluşturuyor. EOS'u oluşturan Block.one şirketinin geliştirdiği sosyal medya uygulamasının detayları yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. EOS'un sosyal medya uygulaması Voice projesinin yeni CEO'su belli oldu . Forbes'ın eski dijital yöneticisi Salah Zalatimo Voice CEO'su oldu.

  EOS CEO'su Brendan Blumer, Salah Zalatimo hakkında şunları söyledi:

  "Salah, girişimci geçmişine sahip, ürün ve medya yeteneğinin buluştuğu nadir bir değerdir. Gelişmiş içerik parasallaştırma ve yayın araçları deneyimi, Zalatimo'yu Voice için uygun bir lider haline getiriyor."

  Yeni Nesil Sosyal Medya Uygulaması: Voice

  EOS geçtiğimiz aylarda sosyal medya uygulaması Voice için ''voice.com'' adresini tam tamına 30 milyon dolar bedel ödeyerek satın aldı. Voice kullanıcıların tüm bilgileri Blockchain teknolojisi ile saklanacak ve güvenerek bilgiler uygulamaya verilebilecek. Block.one şirketi domain'e ödenen ücret dışında projeye 120 milyon dolar yatırım gerçekleştirdi. Bu uygulamanın diğer sosyal medya uygulamalarından en önemli farkı kullanıcılarına gelir elde etme imkanı sağlayacak olmasıdır. Böyle bir sosyal medya uygulaması günümüzde mevcut değildir. Ayrıca Voice, fake (sahte) hesapları da ortadan kaldıran bir özellikle karşımıza çıkacak. Voice kimlik doğrulaması yapılarak kullanılabilecek. Sahte hesaplardan ve dolandırıcılardan arındırılmış bir sosyal medya kullanımı sunacaktır.

  Kullanıcıları Gelir Elde Edebilecek

  Hali hazırda var olan sosyal medya uygulamalarından gelir etmek mümkün değildir. Ancak Voice uygulaması kullanıcıların aldıkları beğeni kadar Voice Token ile ödüllendirecek. Beğeni arttıkça o içeriğin görüntülenmesi de artacak ve daha fazla gelir elde etmek imkanı sağlayacak. Voice uygulaması beğeni, yorum hilelerine karşı güvenlikli olarak sunulacak. Herkes tarafından kullanılması beklenen uygulama kullanıcılarına 1 EOS hesabı da hediye edecek. Bu sayede kazanılan Token'ler EOS hesabına aktarılıp satılabilecek.

  https://teknokupur.net/voice-projesi...su-belli-oldu/
 • 10-01-2020, 15:01:54
  #2
  Üyeliği durduruldu
  Bekleyelim , sistem güzel gibi duruyor.