Merhaba arkadaşlar,

Coin Dünyasını yakından takip edenlerin iyi bildiği bir konudan bahsetmek istiyorum. Kripto paraların ve borsaların tanıtım amaçlı yaptığı coin airdropları sayesinde kedinize ek bir gelir sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz ?

Kripto paralar ve coin borsaları daha fazla kullanıcıya ulaşmak, kitlesini genişletmek ve olası müşteri potansiyelini büyütmek amacı ile projelerinde fonlarının bir kısmını artık airdroplara ayırmakta. Coin airdrop takibi yaparak ve bu airdroplara katılarak kendinize bir ek gelir yaratabilirsiniz.
Örnek vermek gerekirse. coinmarketcap de ve birçok borsada listelenmiş olan hydro airdrop'u 2018'de yapıldı ve bu airdropa katılan her kullanıcı o günlerde ki anlık fiyat ile yaklaşık 2 - 3 Bin dolar para kazandı. bu konu hakkında birçok makale var. İnternette arayarak kesinlikle doğruluğunu kontrol edebilirsiniz. Türkiye den binden fazla katılımcı vardı ve herkese istisnasız verildi bu coin. Ben de bu airdropdan para kazananlar arasındaydım. Hydro bu güne kadar yapılmış en kazançlı airdrop'u her zaman bu paraları kazanamazsınız. Fakat katılarak kaybedeceğiniz birşey yok. Hepsi para ediyor her katıldığınızdan kazanacağınız diye birşey yok birçoğu 1 dolar bile etmiyor fakat ben o dönem 200 den fazla airdrop'a katıldım. Hydro 2300 dolar etti. Ek olarak 20'e yakın coin daha 100- 10 dolar arasında gelir getirdi. Diğer 180 tanesi çöp diye nitelendirebiliriz yani para etmedi yada etse bile transfer ücretini karşılamadı. Fakat dediğim gibi kaybedeceğiniz birşey yok. Katılım için kendinize Twitter, facebook, telegram ve instagram gibi sosyal medya hesapları açın bu projeler göre olarak onların sosyal medya hesaplarını beğenmenizi ve bazılarını RT yada paylaşmanızı istiyor o kadar. Katılım yani gayet basit. Ek olarak Türkçe şekilde coin airdrop paylaşımı yapan Haberkoin vb. platformlardan takip ederek görevleri adım adım izleyerek katılımı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Airdrop nedir daha detaylı bilgi istiyorsanız haberkoin'in paylaştığı Airdrop nedir yazısını okumanızı tavsiye ederim.

Bağlantı linklerini ek olarak buraya bırakıyorum.
https://www.haberkoin.com/nedir/airdrop-nedir/
https://www.haberkoin.com/airdrop/

Bol kazançlar.