• 14-01-2019, 01:07:48
  #1
  Coiny Pro 'nun kampanyası 21 aralık -15 ocak arasında listeye girenlere 40 XRP veriyor , listede şuan 10 kişi falan var bir arkadaşınızı davet edip 40 xrpinizi alın.

  Refli : https://pro.coiny.io/?referrer=PROEATERPOMFEER
  refsiz: https://pro.coiny.io

  refliden üye olanlara şimdiden teşekkürler  şartlar

  Yarışma; 21 Aralık 2018 18:00–15 Ocak 2019 23:59 tarihleri arasında geçerlidir ve tüm Coiny Pro kullanıcıları yarışmaya katılabilir.
  Yarışmaya katılmak için @CoinyPro hesabını takip etmeli sabitlenen tweet’I retweet etmelisiniz.
  Kazanılan ödüller kullanıcıların Coiny Pro XRP cüzdanlarına yarışma tamamlandıktan itibaren bir hafta içerisinde yatırılacaktır.
  Coiny herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve etkinliğini gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, sona erdirme veya uzatma hak ve yetkisine sahiptir.
  Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
  Yarışmada bir kullanıcı kendisine ait referans linki ile Coiny Pro’ya kayıt olup emir giren her bir kullanıcı için bir puan kazanacaktır. Emir girmeyen kullanıcılar herhangi bir puan kazandırmayacaktır.
  Yarışma sıralamasında eşit puana sahip kullanıcılar arasında, puana ilk ulaşan kullanıcı daha üst sırada yer alır.
  Coiny kullanıcılar arasında adil bir yarışma ortamı sağlanması amacıyla bir veya daha fazla kullanıcının planlı olarak yarışma kurallarını suistimal ettikleri durumlarda, ilgili kullanıcıları yarışmadan men etme hakkını saklı tutar.
 • 14-01-2019, 01:16:30
  #2
  refli üye oldum fakat giriş yapamıyorum sisteme