• 20-07-2018, 04:52:13
  #1
  Misafir
  20-21-22 malum olduğunuz üzere Arjantin de G 20 zirvesi var TR saati ile kaçta başlayacak bilen var mı


  Diye sormuştum ama buldum bilgi aşağıdadır


  Resmi aktiviteler Cumartesi günü saat 14: 30'da küresel ekonomideki riskler ve fırsatlar hakkında tartışmalar ile başlıyor. Ardından, bu yıl Arjantin G20 başkanlığının öncelikleri olan çalışmaların ve kalkınma altyapısının geleceği üzerine oturumlar düzenleniyor . Günün sonuna doğru, geleneksel aile fotoğrafı çekilecek ve katılımcıların özel bir Arjantin tango gösterisinin tadını çıkaracağı Centro Cultural Kirchner'da (CCK) bir eğlence etkinliği düzenlenecek.

  Toplantı Pazar günü, saat 9.15 ile 15:30 arasında dört çalışma seansı ile devam edecek. Finans sektöründe teknoloji, uluslararası vergi sistemi ve finansal içerme gündem maddeleri arasında yer alıyor.

  Tartışmalar bittiğinde, Arjantin Cumhurbaşkanı Mauricio Macri, MSK'daki bakanlara katılacak ve birkaç kapanış konuşması yapacak. Saat 17: 30'da Arjantin Hazine Bakanları, Nicolás Dujovne ve Arjantin Cumhuriyeti Merkez Bankası Başkanı Luis Caputo, toplantının ana sonuçlarını özetleyecek bir basın toplantısı verecekler. Üst düzey yetkililer ayrıca resmi bir tebliğ düzenleyecektir.

  Milletvekilleri finans gündeminde ilerleme kaydettiler

  Bu haftanın resmi G20 Finans Pisti etkinlikleri dün CEC, Buenos Aires'teki Dördüncü Finans ve Merkez Bankası Temsilcileri Toplantısı ile başladı ( fotoğraflara erişim ). Maliye ve merkez bankası milletvekilleri bu haftasonu maliye bakanları ve merkez bankası valileri tarafından tartışılacak konuları hazırlıyorlar.

  Arjantin ve IMF ortak basın toplantısı

  Bakan Dujovne ve IMF Genel Müdürü Christine Lagarde, MSI günü saat 09: 30'da, resmi etkinliklerin başlamasından önce ortak bir basın açıklaması yapacak.  Ayrıca canlı izlemek isteyenler: https://www.youtube.com/g20org takip edin
 • 20-07-2018, 05:02:06
  #2
  Dolar btc eur zirve desene şuna
 • 20-07-2018, 21:37:20
  #3
  Misafir
  Bilgi almak isteyenler sorunun cevabını buldum buradan ulaşabilirsiniz detaylar konuda