'cointurk' etiketini yaratıp Türkiye'de cryptocurrency marketini daha büyütmek için çalışmalar yapmaktayız. Türkiye'nin diğer ülkelere göre cyrptocurrency bilgileri çok az gibi gözüküyor. Cryptocurrency ve Blockchain şuan dünyaca en çok konuşulan haberlerden biridir. Biz başarılı olmak için bunun hakkında araştırmalar yapıp çalışmalıyız. Bunun içinde Türkiye'ye Cryptocurrency bilgilerini çalışıp bunu paylaşan kişileri destekleyeceğiz.

30. Projenin Konusu


Ramazan ayının gelmesiyle birlikte yeni proje konumuzda güzel bir olaya vesile olmak istedik. Biliyoruz ki hepimiz elimizden geldikçe oruç tutan, yardım etmeyi seven insanlarız.
Ramazan ayında elimizdekini paylaşmamız gerektiğini, aç olanın halinden anlamamız gerektiğini biliyoruz. Bu kapsamda yeni proje konumuz Durumu kötü olan ailelere veya kişilere yardım etmeniz. Bu projemiz sayesinde hem sizler hem bizler hemde yardım edilmiş olan ailelerin mutlu olacağını düşünüyoruz.
_ Postunuzda hislerinizi de yazmanız gerekmektedir. Unutmayalım ki bu postu makaleleştirmek sizin elinizde._
Bütün katılımcılarımız şimdiden teşekkür ederiz.
Projeye Nasıl Katılabilirsiniz?

  • Yazacağınız yazınızın altına 'cointurk' etiketini yazınız. (sırası önemli değil)
  • Bu yazının altına projeyi katıldığınızı anlamamız için yorum yazınız.
  • Kendi yazınızın yanına başlık olarak [Cointurk 30. Projesi] 'ni ekleyiniz. ( Kendi yazınızın başlığı + [Cointurk 30. Projesi] )
  • Bu yazıya oy veriniz ve resteem yapınız.
  • Discord kanalına katılarak proje başlığına discord idnizi yazmalısınız. ( Discord katılım https://discord.gg/nX8SxYn )
  • Gelecek proje konusu önerisi yazmalısınız.
KATILIM KURALLARINA UYMAYAN KİŞİLERİN YAZILARIN OYLANMAYACAKTIR.
Bütün kurallara uyduğunuzdan emin olunuz.
İleride sürekli bu tür projelere katılmak isteyenler @kusadasi 'nı takip edip bu projeyi resteem yapınız.