• 01-02-2018, 22:43:42
  #1
  Daha piyasaya gireli yeni olan bir kripto para Bitcoinwhite BTW olarak tanındı ve Son günlerdeki hızlı yükselişiyle dikkatleri üzerine çekti diyebiliriz. Gelin birlikte Bitcoin White’a daha yakından bakalım. İsim benzerliğinden dolayı Bitcoin ile karıştırılmaması gereken Bitcoin White, şu an %170 artış yaşıyor.
  Kripto para dünyası, oldukça hareketli bir piyasaya dönüştü. Yazılımsal paraları üretmenin kolaylığı ve her paranın kaynak kodlarının açık bir şekilde paylaşılması sonucunda her gün neredeyse yeni bir kripto para birimi görüyoruz. Fakat bir yerde yangın varsa, nereye dokunduğuna dikkat etmeniz gerekiyor.  Son aylarda çıkan çoğu yeni kripto para birimi balon gibi patladı ya da yavaş yavaş söndü. Bu süre zarfında güven kazandırdığı yatırımcıları da zarara uğrattı. Piyasaya çıkma duyurusu yapılan ve çıkmadan önce tanıtım için insanlara ücretsiz olarak dağıtılan birçok kripto para var. Bunlardan birisi de Bitcoin White oldu. Bitcoin White öncelikle her üye olan kişi ye 300 BTW dağıtarak piyasaya bir nebzede olsa kullanıcı katarak diğer kripto paralara oranla farklı bir yükselişte çıktı,

  Çıktığı ilk gün 0,40 $ hedefleyen Bitcoin White 31,01,2018 tarihinde 0,88 $ görerek güzel bir yer edindi. Bütün kullanıcıların yeni gözdesi ve takibi altına girmeyide başardı.

  kaynak : http://trcoin.info/bitcoin-white-ned...-white-satisi/
 • 01-02-2018, 22:50:41
  #2
  arkadaşımın airdrop sayesinde 900 dolar kazandığı coindir airdrop takileri için imzama bakabilirsiniz