• 31-03-2024, 22:34:18
  #1
  Arkadaşlar merhabalar aranızda yeniyim. Size sorum bu Platformu youtube da gezerken gördüm ve bugün üye oldum. Buradan nasıl para kazanabiliyoruz site hakkında sade bir şekilde bilgi vermeniz mümkün müdür acaba?
  Şimdiden teşekkür ederim...
 • 31-03-2024, 22:37:31
  #2
  Merhaba,

  Aramıza hoş geldiniz. Diğer konudaki mesajım araya gitti. Görmediniz sanırım.

  Öncelikle https://www.r10.net/forum-kurallari/ kısmına göz gezdirmelisiniz. Burada her şey kuralına uygun yürüyor. Kurallara hakim olmak önemli bir husus.

  Daha sonrasında anasayfadaki kategorilere göz atmalısınız. Sevdiğiniz bir kategoride açılmış konuları inceleyebilirsiniz. "Kim, nasıl, ne satarak kazanıyor?" sorularının cevabını öğrenmiş olursunuz. Zamanla her şey yerine oturuyor.

  Şu iki kategoriyi incelemenizi de tavsiye ederim:

  https://www.r10.net/is-arayanlar/
  https://www.r10.net/is-verenler/

  Ticari konu açabilmek için gerekli şartları aşağıda sıralıyorum. Şartlar oluşmadığı takdirde ticari konu açamazsınız ama sattığınız bir ürün / hizmet varsa ilgili konularda yorumlarda tanıtabilirsiniz.

  Yeni Üyelerin Konu Açma Şartları;
  • Ticari konu açmak isteyen Kullanıcı en az 1 aylık üye olmalı
  • Ticari konu açmak isteyen Kullanıcı minimum 5 ticaret ( itrader ) puanına sahip olmalı
  • Yukarıdaki işlemleri beklemeden doğrudan ticaret yapmak isteyen yeni kullanıcıların güven vermeleri açısından 1 Yıllık Platin Üyelik ya da Kurumsal veya Kurumsal Plus üyelik satın almaları gerekmektedir.
  Premium Üyelik Satın almak isterseniz BURADAN online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra Premium Üyelik hesabınıza otomasyon tarafından anında tanımlanır ve istediğiniz kategoride Ticari Konu açmaya başlayabilirsiniz.

  GENELDE TİCARET DÖNEN ALANLAR:
  - Sosyal Medya Hesap ve Takipçi Satışı
  - Lisans Satışı
  - E-book Satışı
  - Site ve Domain Satışı
  .
  .
 • 31-03-2024, 22:37:50
  #3
  R10.net, Türkiye'nin önde gelen internet forumlarından biri olarak tanımlanmaktadır. 2004 yılında kurulan bu platform, webmasterlık, internet teknolojileri, programlama, mobil uygulama geliştirme, sosyal medya, SEO, pazarlama gibi çeşitli konuları kapsayan geniş bir forum yapısına sahiptir. Kullanıcılar, bu forumda farklı kategorilerde konu açabilir, diğer kullanıcıların konularına yorum yapabilir ve çeşitli bilgi alışverişlerinde bulunabilirler.
 • 31-03-2024, 22:38:08
  #4
  Dostum hoş geldin bir çok alan var elinde ki bilgini yeteneğini ticarete çevirmek kişisel emek yan gel yat oturduğun yerde para kazanma yok bilirsin. Senin bilgin hangi dallarda mecvutsa odağında o alanda ki konular yazışmalar olsun bir şekilde cirmalayıp kazanca tez zamanda dönüştürürsün.

  Hiç bir alanda bilgin yok ise yine aynı şekilde sana yakın olan kategoride insanlar nasıl para kazanıyor neler yapıyor analizini yapıp o alanla alakalı videolar, araştırmalar incelemeler de bulunup kendi donanımını güçlendirmek için çaba sarf edersin..
 • 31-03-2024, 22:39:28
  #5
  Peki ama burdan mesala nasıl kazanıyoruz
 • 31-03-2024, 22:43:09
  #6
  genç bir hevesle gelmişsin hoş geldin.başlıkları satış konularını incele biraz deneyim kazan.her hangi bir kazanım fikrin yoksa anca böyle öğrene öğrene yaparsın
 • 02-04-2024, 03:58:55
  #7
  Mehmet4298 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Peki ama burdan mesala nasıl kazanıyoruz
  Hocam bu site para kazanma sitesi değil. Web tasarım üzerine bir forum. Bilişim üzerinden karşılaşılan sorunları sorup çözüm bulma üzerine.

  Para kazanma kısmı var ancak orda da para kazanmak için Bilişim alanında ileri seviye tecrübeli olmalısınız ki sizi tercih etsinler. (örneğin, sunucu optimasyonu, websitesi kod düzenleme vs).
 • 02-04-2024, 05:48:34
  #8
  Mehmet4298 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Peki ama burdan mesala nasıl kazanıyoruz
  neler yapabiliyorsun?mesela site taşıma işinde iyiyim diyorsan,konu açarsın ve bunu yapamayanlar sana gelip ödeme yaparak senden bu hizmeti satın alır.makale yazarım mı diyorsun?ya makale isteyenlere makale yazarsın.logo,afiş,baner vb konuda yani tasarım da mı iyisin?tasarım hizmeti verirsin burada insanlara.kısacası nasıl para kazanacagın,senin neler yapabildigine baglı.burada direkt olarak gel şuraya tıkla para kazan diye sabit bişey yok yani.