• 30-03-2024, 17:20:42
  #1
  Arkadaşlar başlığın içerdiği anlam ortaçağ zihniyetinden kalsa da bahsedeceğim site hala hatırı sayılır derecede para kazandırmaya devam ediyor. Özellikle dolar cinsinden kazanç oldukça avantajlı.

  Anlatacağım sistem ile ilgili konu gördüm fakat çok eskide kaldığı için kullanmak isteyenlere bilgi vermek istiyorum.

  Eskilerin hatırlayacağı clixsense Amerikalı bir şirkete satılıp ismi ysense olarak değişti. Site kısaca reklam, araştırma ve anket ajanslarından topladığı talepleri üyelerine sunup bunun karşılığında ödeme yapıyor. Ayrıca oyun, program vs. uygulamaları yükleyip belli bir seviyeye getirdiğiniz de ekstra ödeme yapıyor.

  Ben 8 Mart tarihinde üye oldum ve toplamda 25$ kazandım ama uzun süreli kullanıcılar aylık 100$ civarı kazanıyor. Anket başına 0.50$ - 4.50$ arası ödeme yapıyor. Minimum ödeme tutarı 5$ ve payoneer, Amazon hediye çeki ve airtm yöntemleriyle çekim yapabiliyorsunuz. Ben airtm kullanıyorum ve ödeme başına %7 gibi bir kesintiyle banka hesabına geçiyor. Örnek olması açısından kendi kazançlarımı ekliyorum

  Sistemi kullanmak isteyen arkadaşlar dikkatli okusun.

  Siteye kayıt esnasında tüm bilgileri eksiksiz ve doğru vermek gerekiyor. Yanlış bilgi verecekseniz de bunu ya bir yere not edin ya da unutmayın çünkü anket başlamadan önce sistem kayıt esnasında verdiğiniz bilgileri teyit etmenizi isteyecek. Bir ankete başlarken Ankara'da yaşıyorum, başka bir ankette İstanbul veya birinde evli diğerinde bekarım derseniz sistem otomatik olarak sizi atacak ve bundan sonraki anketlere katılım şansınız düşecektir. “Bu anket ortalama 15 dakika sürecektir” yazısını gördüğünüzde o anketi o sürede tamamlamaya çalışın, daha uzun veya daha kısa sürede bitirmek sistemi kandırmaya çalıştığınız anlamına gelebilir.

  Ne kadar zengin bir profiliniz olursa o kadar çok anket gelir. Profilinizi doldururken kendinizi araştırma ve anket veren şirketlerin yerine koyun, çocuğu olmayan bir profile bebek maması anketi gelmez, evli olmayan birine mobilya seçim anketi gelmez, arabası olmayan birine yakıt tüketim anketi gelmez, alkol tüketmeyen birine alkol seçim anketi gelmez, hiçbir hastalığı olmayan biriyle ilaç ve medikal şirketleri ilgilenmez.

  Arkadaşlar ilk başlarda anketlerden atılmanız çok normal çünkü sistem profilinizi oluşturana kadar size güvenmeyecek fakat siz her ankete aynı bilgiler ile başladığınızda sistem profilinizi sabitleyerek daha fazla anket sunacak. Ben 100 ankete katıldıysam toplamda 20 tanesini tamamlayıp para kazanmışımdır. Bunun için sabırlı ve istikrarlı olup anketlere düzenli olarak katılıp her defasında aynı bilgileri girmek gerekiyor.

  Kayıt veya sonrasında aklınıza takılan bir konu olursa sitede Türkçe forum var oradan bilgi alabilirsiniz veya burada ben de yardımcı olmaya çalışırım.

  Referans yaptığınız her kişi için 0.10$ - 0.30$ arası ödeme, doldurduğu her anket için %20 komisyon ve 5$ kazandığında size de 2$ hediye geliyor.


  Üyelik için refli adres:
  https://www.ysense.com/?rb=159259558

  Refsiz adres:
  https://www.ysense.com
 • 30-03-2024, 18:27:27
  #2
  sen form doldurup kazandığın parayı çektin mi hocam ?
 • 30-03-2024, 19:15:12
  #3
  Pos3idon adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  sen form doldurup kazandığın parayı çektin mi hocam ?
  Çektim evet 5$ olduktan sonra airtm ile çekim yapabilirsiniz.