Merhaba hocalarım forumda gezinirken adsterra ve propellerads için arbitraj yapan veya daha salt söylem ile multi içerikler ile sistemi şişiren kişilerin artık sadece kendileri için çalıştığını ve bu hizmeti artık açık satışa sunmadıklarını gördüm.

Bir süredir üzerinde çalıştığımız shadow socks 5 destekli platform imajı tunelleme altyapısında nihayet son raddelere gelmiş bulunmaktayız. (bu altyapıya karmaşa yaşanmaması için bu konuda dahilinde shadow imaj diyeceğim)

Shadow İmaj nedir?
shadow imaj kurulumu yapılan sunucu üzerinde farklı kaynaklar göstermeye ve bu kaynakları özelleştirmeye yarar.

Shadow imaj kullanım alanı ne olacak?
Bu altyapı ile belirlediğiniz bir siteyi kendi alan adınızda tunelleyebilir ve belirli varyasyonlar ile özelleştirebilirsiniz.

Shadow imaj altyapısı ile adsterra ve propellerads'den nasıl kazanç elde edilir?
bu altyapı kurulduğunda belirlediğiniz site tüm özellikleri ile sizin alan adınızda görünür ve böylece sosyal bildirim dahil olmak üzere google'dan alacağınız hitleri direkt reklam kullanıcı olarak yönlendirebilirsiniz.

Klonladığınız sitenin nypost.com olduğunu varsayalım shadow imaj ile bu klon üzerinde logo, favicon, slogan, site ismi, anahtar kelime ve gözle görünen tüm detaylar değiştirilebilir ve kısmen de olsa benzersiz bir sonuç elde edebilirsiniz. Biliyorsunuz ki adsterra ve propellerads ile kazanç elde etmek için herhangi bir özelleştirme bulunmuyor tamamen hit yönelimli çalışıyor bu firmalar. Bu sistem ile içerik girme derdi olmadan kısa sürede sayısız içeriğin bulunduğu siteleri klonlayabilirsiniz.

Beta aşamasında site özelleştirme ve benzersiz sonuç almak adına manuel spinleme işlemi yapabilirsiniz ancak bunu tam otomatize etmek adına şuan spinbot hazırlıyoruz(ilk etapta türkçe spin datası hazırlanacaktır sonrasında ingilizce dahil olmak üzere birkaç dilde daha data eklenecektir.)


Altyapı yönetim özellikleri salt olarak aşağıdaki gibi olacaktır:
**Admin panelinden özel css müdahalesi ile istenmeyen alanlara müdahale etme özelliği
**Admin panelinden özel js müdahalesi ile istenmeyen alanlara müdahale etme özelliği
**ilk etapta Manuel spintax şablonları ekleme
**Klonlanacak sitenin adresini değiştirebilme
**Klonlanacak sitede var ise eğer adsense ve diğer reklam ağlarını devre dışı bırakma ve kendi reklam kodlarını ekleme
**Site urlsi base64 formatında çıktı olarak alınır ancak beta sonrasındaki güncellemede tamamen seo url olarak güncellenecektir
**Sosyal medya ve diğer platformlarda sağlıklı paylaşım yapılabilmesi için url kısaltan paylaşım eklentisi eklendi
**Otomatik sitemap eklentisi mevcut tüm içerikler sitemap ile görülebilir hale gelmektedir
**panelden sınırsız admin ekleyebilme özelliği mevcut
**spin datası ile yaptığımız denemelerde tamamen spinlenmiş içerikler ile adsense alındığını ve bu adsense ile problemsiz kazanç elde edildiğini gördük ancak ilk etapta adsense kullanımını desteklemeyeceğiz alternatif olarak adsterra ve propellerads gibi firmalardan hit arbitrajı yapabilir kazanç elde edebilirsiniz.
Bu gibi bir çok özellik mevcut ve hala geliştirme aşamasındadır. Beta yayın zamanı geldiğince r10 le mutlaka detaylar paylaşılacaktır.Altyapı hakkında fikir ve önerileriniz var ise lütfen gerek yorumdan gerek özelden bana bildirin bu bağlamda geliştirme ve benzer işlemler yapacağız demoları görmek ve sistemin lisans başına alabileceği ücreti bana bildirmek için lütfen pm iletin