Tescilli bir öğrenci markamız var. Sosyal sorumluluk adına onlarca etkinlikler düzenledik. Forumda bir arkadaşımızdan geçmişte röportaj hizmeti almıştık ve gerçekten çok memnun kaldık.


https://www.instagram.com/p/CVflowEq...dmYjh1ejh3Yw==

Bu örneğin dik olarak çekildiğini ve daha dinamik kurgulandığını düşünün. Öğrenci arkadaşlarımıza çeşitli sorular soracağız. Bu içeriklerin çekimi ve kurgusu için bizimle yol yürüyecek içerik başı fiyat verecek bir arkadaşımızı arıyoruz. Platformu takip eden çok ciddi referanslarımız var. Çalıştığımız arkadaşımızla sadece maddi bir bağımız olsun istemiyoruz açıkçası. Gittiğimiz toplantılarda olacak, markayı da referansı olarak görecek biri olsun istiyoruz. Gönüllü arkadaşlarımızdan oluşan 35 kisilik bir grubumuz var. Bu sayıyı artıracak kurumsal meşguliyetlere ve içerik üretimine ne yazık ki zamanımız yok.

Beraber çalışacağımız arkadaşın kariyeri adına artı değer oluşturacak birçok noktasında da destekleyici olacağız. Bu sebeple platformla alakalı olarak yine öğrenci olması ve İstanbul sınırları içerisinde ikamet ediyor olması bizim için önemli. Detaylar için pm’den iletişime geçebiliriz.