• 13-05-2024, 10:56:30
  #1
  Merhaba arkadaşlar,

  Instagram üzerinden büyütmeyi hedeflediğimiz bir sayfamız var. Bu sayfada yurtdışına çıktığımızda ürün paylaşımı yaparak satış yapmak istiyorum. Şu ana kadar 100-150 satış yapmışızdır ama bunların çoğu dolap, sahibinden, gardrops gibi sitelerden oluyor. Ürün çeşitliliği çok fazla, insanlar ne talep ederse kişiye özel alışveriş yapabiliyoruz.

  Sürekli ürün paylaşımı yaparken geçen gün gittiğimiz outlet merkezlerinin lokasyonlarını bir reels videosu ile paylaştım ve bu paylaşımı içerik üretici hesabına geçerek yaptım. Çünkü istediğim müzikler işletme hesabında çıkmıyordu. Hiçbir reels videosundan bu video kadar verim almadım. En son 25bin görüntülenme 120 takip gelmişti. İletme ve kaydetme sayıları da 500 ün üzerindeydi.

  Sorum şu; ben içerik üreticisi hesabında kalsam ve belirli bir takipçi için her hafta bu şekilde faydalı reels ler paylaşsam sayfayı büyüttükten sonra da işletme hesabına geçsem mantıklı olur mu ?

  Satışını yaptığımız ürünler genel olarak belli bir rakamın üzerinde ve Türkiye’de zor bulunan ürünler. Şu anki takipçi sayımız 2.000
 • 13-05-2024, 11:34:51
  #2
  Kurumsal PLUS
  işletme hesabında telif hakkı olan müzikleri kullanamazsınız.

  düşündüğünüz fikir çok mantıklı.

  öncelikle sattığınız ürünlerle ilgilenebilecek kitleyi elde etmeyi hedefleyebilirsiniz.

  profesyonel destek almak isterseniz imzamı kontrol edebilirsiniz.