Sitemizde yer alan İNGİLİZCE EĞİTİM KİTAPLARININ İnstagram üzerinden paylaşılması ve satışa dönmesi sonrasında %20 PRİM verilecektir. Altyapı hazırdır. Vereceğimiz ID numarasını linklerin sonuna eklemeniz yeterli olacaktır. Kendi müşteri panelinizden de gerek ziyaret gerek satış rakamlarını görebileceksiniz. Shopphp altyapısı ile Affialite sistemi ile çalışıyor sistem.
Ödemeleri AYLIK hesaplamayı planlıyoruz. Örneğin MAYIS ayı ödemeleri Haziran ayının 20 si gibi hesapta olacak. Malum 14 günlük Değişim - İade süreci göz önüne alınıyor. Paylaşımları isteyen INSTAGRAM isteyen YOUTUBE isteyen TELEGRAM üzerinden yapabilir. Sorun değil. Kredi Kartı / EFT Havale ve Kapıda Ödeme Seçeneklerimiz mevcuttur.

Dileyen sayfalar %10 İndirim + %10 Kazanç şeklinde çalışabilir. Yani bizden İndirim Kodu alıp takipçilerine indirim olarak sunabilir. Kalanı kendi alabilir. Ama önerimiz direkt %20 üzerinden kazanç almanız yönünde tabi ki Fiyatlar her yerde aynı olduğu için satışı kolay olacaktır.
  • Ay içinde 50 adet ÜRÜN / SET satanlara 500 TL ek ödeme yapılacaktır.
  • Ay içinde 100 adet ÜRÜN / SET satanlara 1.000 TL ek ödeme yapılacaktır.
https://www.bians.com.tr/ingilizce-egitim

Ürünleri TRENDYOL - HEPSİBURADA - N11 - GİTTİGİDİYOR üzerinden de satıyoruz. Güven sorunu olmayacaktır muhtemelen.


Kitap Talepleriniz Hak.
  • İnceleme için setlerden talep eden arkadaşlar oluyor. Direkt olarak her talebe set gönderimi elbette ki mümkün olmayacaktır. Bu sebeple de set talep eden arkadaşlardan 245 TL yerine 150 TL ödeme alarak ilgili seti kendilerine ileteceğiz. İlk 10 satış sonunda ise set kendilerinde kalacak şekilde almış olduğumuz 150 TL'lik ödemeyi size iade ediyor olacağız.
Sorularınızı konu altından sorabilirsiniz.