Gösteriliş Ayarları

Toplam 7043 adet konudan sayfa başı 1 ile 28 arası kadar konu gösteriliyor

Kategori Moderatörleri
Yeni Mesaj Yok
Yeni Mesaj Var
Kilitli
Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:14:10.

Instagram Hesap Alımı

Instagram, sosyal medya platformları arasında en fazla kullanıcıya sahip olan platformların başında geliyor. Instagram hesabı üzerinden hedef kitlelere ulaşmak daha kolaydır. Farklı amaçlarla kullanma için Instagram hesabı sahibi olmak ya da yüksek takipçi sayısına sahip hesapları satın almak istediğinizde, R10.net üzerinden konu hakkında kısa bilgiler alabilirsiniz. Instagram ile ilgili soru –cevap içeren paylaşım içerikleri R10.net sayfalarında yer alıyor.

Instagram Hesabı Alınır mı?

Sosyal medyada daha etkin olabilmek için Instagram hesabınızın takipçi sayısı ve paylaşım beğenilerinin çok fazla olması gerekiyor. Günümüzde, kurumsal hesaplar oluşturularak Instagram üzerinden dijital pazarlama yapılmaya çalışılıyor.

Instagram hesabı satın alma işlemleri ile takipçi sayınızın artmasını beklemiyor, hazır takipçili ve üst sıralarda yer alan hesapları satın alabiliyorsunuz. Instagram hesabını geliştiren kişiler takipçi sayılarına göre belirli ücretlerle satış yapıyor. Alıcı ve satıcı arasında yapılacak ikili anlaşmaya göre Instagram hesabı satın alınabiliyor.

Satılık Instagram Hesabı Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Instagram hesabı satın alma işlemi kişinin kendi amaçlarına ve düşüncesine göre karar vereceği bir konudur. Satın almaya karar verenler nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilerek hareket etmelidir.

İlk işlem satılık Instagram hesaplarını takip etmek ve ne tür paylaşımların yapıldığını görmektir. Takipçi sayısı öğrenilmeli, takipçilerin gerçek mi, bot takipçimi olduğu tespit edilmelidir. Paylaşımlara yapılan yorumları inceleyerek takipçilerin gerçek kişiler olduğunu görebilirsiniz.

Instagram hesabı ile ilgili gerekli inceleme ve gözlemleri yaptıktan sonra hesap sahibi ile e-posta ya da DM üzerinden iletişime geçerek satın alma talebinizi iletebilirsiniz. Sunulan fiyat teklifi üzerinden pazarlık yaparak daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. İmkanınız varsa görüşmeleri yüz yüze yapmak daha faydalı olacaktır.

Instagram hesabı satın alma işlemi için anlaşmaya vardığınızda ve ödeme yaptığınızda hemen e-posta ve şifre bilgilerini değiştirmelisiniz. Şifre değişikliği yapmadığınızda hesabınız elinizden gidebilir.

Satılık Instagram Hesabı Almak ile Takipçi Satın Almak Arasındaki Farklar Nelerdir?

Satılık Instagram hesabı ile kendi hesabınıza takipçi satın alma işlemleri farklıdır. Satılık Instagram hesapları başkaları tarafından oluşturulan ve farklı konularda paylaşımlar yapılan hesaplardır. Bu hesapların takipçileri yapılan paylaşımlara göre gelen kitlelerdir. Bu takipçilerin gerçek takipçi olup olmadığı konusunda endişe yaşayabilirsiniz.

Instagram takipçi satın alma işlemi yaptığınızda, destek sitelerinden gerçek kullanıcı takipçi paketlerini satın alarak hesabınızı büyütebilirsiniz.

Instagram hesabı satın aldığınızda, takipçilerin kimlerden ve hangi kitlelerden oluştuğunu bilmezsiniz. Takipçi satın alma işleminde takipçi kitlesi seçimini yapabiliyorsunuz. Satın aldığınız hesap, sahte hesaplarla etkileşim içindeyse Instagram algoritmaları bazı işlemlerde sizi engelleyebilecektir.

R10.net Instagram Hesap Alımı ve Konuları

Yeni bir Instagram hesabına sahip olmak önemlidir. Kısa sürede üst sıralarda yer almak isteyenler Instagram hesabı alım işlemleri yapmak istediklerinde R10.net üzerinden ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşabilecektir. Instagram konuları ile ilgili https://www.r10.net/Instagram-hesap-alma/ linkinde yer alan tüm başlıklar incelenebilir.