Xiaomi Redmi Note 9s 128 (Sıfır Sayılır) - Yurtdışı Kayıtlı - R10.net
 • 12-09-2020, 12:35:12
  #1
  Xiaomi Redmi Note 9s 128 sıfır şekilde forumdan bir arkadaştan almıştım. 1.5 ay civarında sadece içinde hatla kullanmak gerektiği için kullandım imei kaydı olana kadar ve imei kaydından sonra da kutusuna kaldırmak zorunda kaldım. Şimdi de satmak istiyorum.

  Neden Satıyorum?
  Benim arayışım çift hatlı telefondu ve aktif kullandığım iki hattım mevcut (bkz. konu) bu nedenle bu ürünü uzun süre araştırıp diğer moddellerle karşılaştırarak aldım. Prosu bile bataryası açısından bu kadar iyi olmamasından dolayı bunu tercih ettim ama IMEI kaydı yapınca yurtdışı kayıtlı telefonlar çift hat olarak kullanılmıyormuş. Bu durumu bana satıcı söylemediğinden ve konusunda da belirtmediğinden (bkz. konu) maalesef IMEI kaydı sonrası tek hat kullanılabilirmiş. Bundan dolayı satışa çıkarıyorum. Yine aynı telefondan kullanacağım çünkü bu marka ve modeli sevdim ama tek hatlı işime yaramadığından satıyorum. Yurtdışı kaydı konusunda bu durumları bilen ve tek hatlı kullanmak isteyen bir arkadaşımıza verebilirim.

  Özellikleri neler?
  Telefonun standart özelliklerine buradan detaylı olarak bakabilirsiniz. Ancak yurtdışı kayıtlı olduğunu ve tüm açıklamalarımı okumadan ürünü almayınız. Özet olarak özellikleri ise şöyle;  Ücreti ise kargo dahil 2250 ₺'dir.
  IMEI kaydı tamamlanmıştır.
  Kargoyu karşı ödemeli gönderin derseniz de 2200 ₺'den verebilirim.
  Kutusuyla birlikte ve bir adet kılıfla birlikte verilecektir.
  Ayrıca hiç kullanılmamış ve paketi dahi açılmamış şarj aleti ve şarj kablosuyla birlikte verilecektir.

  Ürünün fotoğrafları ise şöyle;
  Güzel gören güzel düşünür. Güzel düşünen hayatından lezzet alır...
  Satılık Domain: af.tc (350 TL), tik.tc (250 TL), gir.tc (250 TL), kariyerdanismanligi.com (250 TL), kalkissaatleri.com (200 TL), kizlardiyor.com (200 TL)