• 31-07-2022, 16:46:14
  #1
  * Şikayetçi olduğum üye: @guneshost;
  * Şikayetçi olma nedenim: Vds teslimi yapılmıyor.
  * İlgili konu URL:https://www.r10.net/dedicated-server...-ariyorum.html
  * Açıklama ve kanıtlarım:  R10 üzerinde bir müşterim var vdslerini benden alıyor. Çalıştığım frima vdsleri geç teslim ettiği için başka frimaya geçmek istedim. Forumda baya önerilen güneş hosting üzerinden vds aldım. Almadan birkaç gün önce de konuştum vdslerin hemen teslim edileceği, belli bir tutar alışveriş yapılır ise bayilik verebileceklerini, farklı otomasyona geçiyoruz vdsleri teslim edeceğiz ama panel Türkçe değil vs her şeyi konuştuk. Dün öğlen 15:30 dan sonra vds satın aldım ve talep açarak rdns kaydı güncellemesi istedim. Taleplere bakılmayınca canlı destekten ulaştım.


  ==


  ==

  ==
  Yine aynı temsilci ile dediğim gibi birkaç gün önce görüştüm mesajlarıma anında bakılıyor idi şimdi hiç bir şekilde 24 saatti aşkındır yanıt alamıyorum. En erken 1 saat dendiği için gün içerisinde teslim edilir diye düşündüm ancak ertesi gün oldu gün bitecek vds'i bırak cevap bile verilmiyor çevrimiçi oldukları halde. Amacım herhangi bir marka karalaması değil bu kadar önlerilen bir frimanın bunu yapması gerçekten beni üzdü. Kendi işim için kullanacağım bir vds değil başka bir şahısa satıyorum o da başkası için almış. Gerçekten çok zor durumda kalıyorum. Devamlı çalışacağım frimaydı ama maalesef hiç beklemediğim sorunlar ile karşılaştım.

  Güncel;

  Otomasyon kurumunundan dolayı vakitleri olmamış, özür amaçlı kredi sağladılar hemde iade sağladılar teşekkür ediyorum ilgilendikleri için
 • 31-07-2022, 19:42:24
  #2
  Merhaba İadeniz sağlanmıştır.
  Şuan otomasyon kurulumu olduğu için kurulum Malesef yapamamaktayız.
  Yaşanan Sorun adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Hesabınıza 200₺ Kredi bakiyesi tanımlanmıştır.

  Saygılarımla !