• 08-07-2022, 18:37:47
  #10
  buyukweb adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhabalar, mağdur olan insanlar var ve 3.kere çıkıp şöyle oldu böyle oldu deniliyor.

  Bunların zamanlaması da hep d0landırıcılıklar olduktan belli bir süre sonra oluyor.

  Sizin gerçekten 3. kere vurgun yapabileceğiniz insanların olduğuna yürekten inanıyorum. Forum da ki şikayetleri görünce bu firmaları çok aradılar mı diye düşünüyorum insanlar için.

  -----------------------------

  Eğer ki niyetiniz gerçekten bu işi düzgün yapmaksa yeni bir alan adı, yeni bir üyelik(kurumsal olması şart değil bende platin üyeyim) ile bu işe tekrar girmeniz.

  Şuanda ticari olarak intihar ediyorsunuz. Üstteki yorumum gibi onlarca yorumla karşılacaksınız ve her seferinde tartışma yaşayacaksınız.
  Kesinlikle sizlere katılıyorum. Amacımız webcity ismi ile devam etmek değil. Şuan farklı bir ismin tesciline sahibiz ve ilgili isimle devam edeceğiz. Webcity hesabını talep etmemizin sebebi mağdurları tek elden yapılandırmak ve mağduriyetleri gidermek. Şuan birkaç dava dosyası var ve bu dosyalarda Hüseyin Kaplan 'ın isminin geçmesi gerekirken bizim ismimiz geçiyor. Bu bağlamda tüm sorunları çözmek istiyoruz. Magduriyetler yoksa bizim başımıza ciddi sorunlar açacak. Bizler de Hüseyin Bey hakkında karakoldan şikayette bulunduk ancak uzun zamandır herhangi bir gelişme de yok maalesef.

  Güncelleme: R10 hesabına erişim sağladık. Mağduriyetleri sırasıyla gideriyoruz.
 • 09-07-2022, 17:30:17
  #11
  OnlyIPv6 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hesap çalıntı efendim erişimimiz yok. E posta telefon numarası ve şifre değiştirilmiş. Eski e posta adresi info@cash.com.tr idi. Şuan login olamıyoruz ki mağduriyetleri giderelim. Giriş için erişim verirseniz mağduriyetleri giderebiliriz.

  Teşekkürler,
  Iyi çalışmalar.
  Bunun icin detay@r10.net 'e mail atabilirsiniz harici olarak su an yapılacak birşey yok. Forum yönetimi ilgili mailinize göre yardımcı olacaktır.