• smm panel
 • 14-03-2022, 16:41:51
  #11
  ugrbrk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Test amaçlı @dult içerik mi? Siz test amaçlı hırsızlık yapıyor musunuz mesela?
  Sapla samanı karıştırmanın lüzumu yok, görende fishing sitesi sanacak, ilgili scriptler düzgün çalışırsa sunucu da diğer sitelerde düzgün çalışacaktır. ilgili scriptler deneme scriptidir benim için, belirttiğim gibi en ufak hitleri bile yoktur zaten. mysql optimizasyonu için, çünkü ilgili scriptler spam scripttir, anladın mı kardeşim şimdi?

  Konunun bu scriptler ile hiçbir alakası yoktur zaten. İlgili firma scriptleri kaldır dediğinde kaldırdım zaten ben, konu şudur; sorgusuz sualsiz 7 gün içinde iade hakkınız vardır demeleri, benim bu iadeyi talep etmem ve alamamam. Sizler d*landırılmaya çok alıştınız sanırım.

  Başka cevap yazılmazsa sevinirim.
 • 14-03-2022, 19:01:12
  #12
  OnlineSunucu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hizmet sözleşmesini inceleyebilirsiniz,
  Sözleşmemizin en üst kısmı;
  Önemli: Bu sözleşme, internet üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir, bireyler ya da tüzel kişilerle onlinesunucu.com.tr arasında tüm hizmetlerin kullanım şartlarını belirleyen kurallardan oluşmaktadır. internet sitemiz üzerinden herhangi bir ürünü sipariş etmeden önce kullanım sözleşmesini tam olarak okumanız gerekir! Kullanım sözleşmesi fesih, garanti bilgisi, sorumlulukları ve uymanız gereken kuralları içermektedir. Bu sözleşmeyi veya şartlarından herhangi birini kabul etmiyorsanız lütfen sipariş işlemlerinizi iptal ediniz. Herhangi bir ürün veya hizmet siparişi vermeyiniz.

  İhlal sağladığınız ilgili madde: 4.13 *****, ******, ***** Hikaye/Video gibi her türlü içeriğe sahip siteler
  Ad*lt site bahanenizin hesabını size yargı yoluyla muhakkak soracağım aslan parçaları sizi. 150 lira para benim umurumda değil. Sizin yaptığınız alenen **************. Öyle şu madde var bu madde var diye boşuna zırlamayın. Kapı gibi tüketici kanunu var. Telefonlarınızı arıyorum cevap bile vermiyorsunuz.
  • Tüketici, sözleşmenin kurulmasından önce, mal veya hizmete dair hususlarda satıcı veya sağlayıcı tarafından bilgilendirilmek zorundadır. Mesafeli sözleşmenin en önemli unsurlarından olan ön bilgilendirmenin amacı; tüketicilerin satıcı veya sağlayıcı ile karşı karşıya gelmediği ve almayı düşündüğü mal veya hizmeti somut olarak görmediği veya deneyemediği alışveriş yönteminde sözleşme konusu mal veya hizmete dair önemli hususların alışverişten önce verilmesinin sağlanarak, tüketicilerin neyi satın almak üzere oldukları ve ne gibi hak ve yükümlülüklere sahip oldukları konusunda haberdar etmektir.
  • Tüketicinin 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkı mevcuttur. Sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkı kullanılabilir. Ön bilgilendirme yükümlülüğü yerine getirilmezse cayma hakkı süresi 1 yıla çıkmaktadır.
  Siz bu ülkeyi dingonun ahırı sandınız sanırım? Siz yasa uygulayıcı değilsiniz, ben şöyle madde ekledim, kafama göre diye takılamazsınz. Açıkça anayasaya aykırı iş yapıyorsunuz. Öyle birşey olsa bile seve seve hizmeti sonlandırıp ödenen ücreti iade etmek ile yükümlüsünüz. Sorun para değil bilesiniz, sorun beni dolandırma çabanız, burnunuzdan fitil fitil getireceğimden şüpheniz olmasın yargı yolu ile

  Moderatörlerden isteğim şudur; kendi konularında sorgusuz sualsiz 7 gün içinde iade dedikleri halde iademi yapmamışlardır ve bu alenen dolandırıcılıktır. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.
 • 14-03-2022, 20:04:14
  #13
  arkadaş düzgünce sizden hizmetin iadesini istiyor neyi uzatıyorsunuz anlamadım iadesini yapın konu kapansın. bu kadar düşmeyin.
 • 26-03-2022, 21:19:21
  #14
  @SrkN;
  Konuyla neden ilgilenilmiyor acaba? Açık açık dolandırılıyorum farkındasınızdır umarım?
 • 26-03-2022, 22:26:44
  #15
  @OnlineSunucu; müşterinizin 7 gün içerisinde iade hakkı esastır. Konu detaylıca incelenmiş olup bu şekilde iade sağlayınız