• 30-12-2017, 11:29:07
  #1
  Merhaba,
  Premium SEO araçlarının günümüzde ki maliyeti aylık 500$'ı geçebiliyor. Profesyonel SEO yapanlar; Ahrefs, Semrush ya da diğer araçları kullanmak zorunda kalıyor. Hepsini ayrı ayrı almak isteyen bir kişi aylık toplam 700$'ı aşan masraf ile karşılaşıyor. Günümüz ve ülkemiz şartlarında küçümsenebilir bir miktar değil. Sizlere EmpowerSEO PACK sisteminin tanıtımını yapmak istiyorum.


  https://www.youtube.com/watch?v=x7R55D16gC4

  EmpowerSEO PACK Nedir?
  İçerisinde 20'den fazla Offical ve Unoffical hesap barındıran, kişilere özel paylaşımlı SEO Araçları sunan, Türkiye'de eşi benzeri olmayan SEO Paketi hizmetidir. Aylık yalnızca 120 ödeyerek paket içerisinde ki tüm araçların kullanım hakkına sahip olursunuz. Hiçbir ek ücret ödemeden paket içerisinde yer alan araçları kullanmak sizleri büyük masraflardan kurtaracaktır.


  EmpowerSEO PACK Hangi Araçları Sunuyor?
  EmpowerSEO Pack içerisinde ki hesaplar Offical ve Unoffical olarak barınmakta. Offical hesaplar paket içerisinde her zaman barınması mecbur, sürekli güncellenen aktif araçlardır. Unoffical ise bizim müşterilerimize sunduğumuz, güncelleme mecburiyetimizin olmadığı, sürekli aktif olma mecburiyetinin olmadığı hesaplardır. Aşağıda ki listede yer alan araçlar Offical hesaplardır.
  Ahrefs
  SemRush
  Moz
  Magitic
  Keywordtool.io
  StockUnlimited
  VideoBlocks
  GraphiStock
  Alexa-Premium
  LastPass
  Grammarly
  Spin Re-Writer
  WordAİ
  Article Builder
  Pik To Chart
  Jungle Scout
  Mangools
  İndexification
  Social İnsider
  Adfox.io
  Buzzsumo
  GO Animate
  Keyword Revealer
  Linklicious
  Long Tail Pro
  PicoVico
  Register Compass
  SEMCompass
  SMHack.io
  Social İnsider Tool
  Bunların haricinde Unoffical araçlarımızda mevcut. Unoffical araçlara örnek olarak: DeepCrawl'ı gösterebilirim. Paket içerisinde şu an DeepCrawl'da var ancak yarın bu hesap olmayabilir, güncellenmeyebilir. Çünkü Unoffical


  EmpowerSEO PACK Nasıl Kullanılır?
  EmpowerSEO PACK Türkiye'de ve dünyada eşi benzeri olmayan Firefox Portable tarayıcısı ile kullanılmaktadır. Firefox Portable destekleyen tüm işletim sistemlerinden EmpowerSP kullanılabilir. Güvenliği sağlamak, hesapların ortak kullanım olduğunu göstermemek amacı ile kişiye özel Proxy hesabı tanımlanır, müşterilerimiz araçlara erişmek için Firefox Portable üzerinden Proxy ağımıza katılır. Ayrıca araçlarda limit aşımını engellemek, kötüye kullanımı durdurmak ve diğer müşteriler ile çakışmayı engellemek adına yalnızca şahsa özel EmpowerSP üyeliği tanımlanır. Proxy ağımıza katılan kişi; EmpowerSP üyeliği ile sisteme giriş yaparak pakette yer alan araçların tümünü kullanabilir. Bu sayede bizler tüm müşterilerimizin hesap hareketlerini kontrol edebilir, olası sorunlarda anında müdahaleyi gerçekleştirebiliriz.

  Ayrıca sistemimizde otomatik güvenlik önlemleri de mevcuttur. Belirlediğimiz limitleri aşan, sistemi kötüye kullanmayı amaçlayan, hesapların şifre ya da benzeri bilgilerini değiştirmek isteyen kişilerin hesapları otomatik olarak askıya alınır. Bu EmpowerSP'nin daha sabit ve sağlıklı çalışmasını oluşturmak amacı ile gerçekleştirilmiş bir güvenlik sistemidir. Bu sayede tüm müşterilerimiz araçları kesintisiz kullanma hakkını kaybetmemiş, araçlara erişimde sorun yaşamamış olur.  EmpowerSEO PACK Hangi İşletim Sisteminde Kullanılabilir?
  EmpowerSP, Mozilla tarayıcısının özelleştirilmiş bir eklentisi olan Firefox Portable aracılığı ile kullanılır. Firefox Portable destekleyen tüm işletim sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Eğer MacOS ya da Firefox Portable desteklemeyen bir işletim sistemine sahipseniz; Kişiye özel verdiğimiz ÜCRETSİZ VPS aracılığı ile araçları kullanabilirsiniz. Bu sayede kesintisiz ve sorunsuz bir kullanıma sahip olursunuz. Ücretsiz verilen VPS 1mbit bağlantı hattına sahip olup; tamamen kişiye özeldir. VPS ortak kullanım değildir.


  EmpowerSEO PACK Nasıl Satın Alınır? Fiyat Nedir?
  EmpowerSEO PACK kullanmak isteyen ziyaretçilerimiz; https://empowersp.com/members/signup adresine girerek üye kaydını ve ödeme işlemini tamamlar. Akabinde abonelikleri anında aktifleştirilir ve kullanıma başlayabilir. Dünyada ki en hızlı teslimata sahibiz.
  1 Aylık EmpowerSP: 120
  2 Aylık EmpowerSP: 220
  3 Aylık EmpowerSP: 320  EmpowerSEO PACK Kullanım Koşulları & Şartları & iade
  EmpowerSP; Premium SEO Araçlarını grup kullanımına dahil ederek maliyeti azaltmak üzere kurulmuş bir sistemdir. Paket içerisinde yer alan Offical araçlar legal yollar ile sağlayıcıların kendi sitesinden alınmış, faturası kesilmiş hesaplardır. Ortada hiçbir illegal yöntem bulunmamaktadır.
  • EmpowerSP içerisinde ki hesaplar grup kullanımı içindir.
  • Müşteriler aynı Proxy üzerinden aynı hesapları kullanır.
  • Grup kullanımı doğrultusunda; 1 müşterinin X aracında yaptığı aramayı, oluşturduğu projeyi diğer bir müşteri görebilir, düzenleyebilir ya da silebilir.
  • Araçlar tamamen legal yöntemler ile tedarik edilir, sağlayıcı firmalar grup kullanımına izin vermezler ve yapılan bu ortaklık sistemine karşı çıkarlar. Böyle bir durumda hesaplarımızı bloke edebilirler, erişimi kesebilirler.
  • Çok ciddi projeleriniz, işleriniz için grup kullanımı önerilmez, tavsiye edilmez.
  • EmpowerSP sistemi satın alımlarında kesinlikle iade ya da geri ödeme bulunmamaktadır.
  • Pakette yer alan Offical araçlarda meydana gelen sorunlardan, kesintilerden ya da farklı problemlerden dolayı gerçekleşebilecek kesintiler olabilir. Meydana gelen kesintinin kaç gün süreceği belirsizdir. Böyle bir durumda müşterilerimizi mağdur etmemek adına alternatif araçlar eklemeye çalışırız, hesabı tekrar aktif hale getirmek ve kesintiyi gidermek için çaba sarf eder, yeni yöntemler deneriz. Ancak bu durum tamamen hizmet sağlayıcı firmaya bağlı olduğu için bir garanti/iade ya da farklı bir durum söz konusu edilemez. EmpowerSP sorunsuz ve kesintisiz çalışır, sistemde yer alan araçlar alternatifleri ile değiştirilebilir ya da bahsi geçen araç paket dışı bırakılabilir.
  • Hizmet sağlayıcı firma tarafından ortaya çıkan sorunlarda mesuliyet kabul edilemez.
  • Aşırı kullanıma sebep olan, diğer müşterilerin mağdur olmasına sebep olan kişilerin hesapları sistem tarafından otomatik olarak askıya alınır. Bu tür durumlarda hesabın yasağını kaldırma ya da kaldırmama hakkı bize aittir.
  • EmpowerSP hizmetini satın alan kişi; Bunun bir grup kullanımı olduğunu unutmamalıdır.
  • EmpowerSP yayın hayatına son vermediği sürece hiçbir şekilde iade yapılmamaktadır.
  • Diğer iade unsurları tamamen insiyatif dahilindedir, önceliğimiz problemleri çözmek ve sorunları ortadan kaldırmaktır.
  EmpowerSEO PACK hizmetinden yararlanan kişiler yukarıda yazılı olan tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
  Hızlı iletişim için Skype: Ma-Kalem
  empowersp.com
 • 30-12-2017, 11:42:49
  #2
  1.Sayfa SEO Hizmeti
  Hocam hayırlı satışlar müsadenizle birşey soracağım ona göre alım yapacağımda başlıkta aylık 15 Tl diyor en ucuz paket 25 dolar o da 94.75 kuruş yapıyor başka paketlerde mi var anlayamadım
 • 30-12-2017, 11:52:22
  #3
  Hussein adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam hayırlı satışlar müsadenizle birşey soracağım ona göre alım yapacağımda başlıkta aylık 15 Tl diyor en ucuz paket 25 dolar o da 94.75 kuruş yapıyor başka paketlerde mi var anlayamadım
  aynen.
 • 30-12-2017, 11:57:24
  #4
  Satışımı devam etmektedir.
 • 30-12-2017, 12:00:09
  #5
  Üyeliği durduruldu
  TRomantik adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Paket-1 Fiyatını yazmayı unutmuşum, Görselde ki hizmetler tek başına aylık 5$.
  Ahrefs'i logolar arasında göremedim.

  Ayrıca şu an 5 dolar 18.90 TL. yanıltıcı başlık ?
 • 30-12-2017, 12:04:50
  #6
  Satışımı devam etmektedir.
 • 30-12-2017, 12:13:14
  #7
  Üyeliği durduruldu
  TRomantik adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba,

  Konu başlığında yalnızca ahrefs yazmıyor. "|" kullanılarak ayrılmış sekmeler mevcut. Paket-1 özelliğine baktığınızda "Size özel fiyat çıkaralım." ibaresini görebilirsiniz. Satın almak istediğiniz paketi iletirseniz fiyat hakkında detayları iletebilirim. Ayrıca rica ediyorum lütfen konuya balta vurmayalım ***Grafik düzenlenecek, Paket-1 fiyatı eklenecektir. (Yazmayı unutmuşum.)
  Hocam öncelikle hayırlı işler, benim demek istediğim premiumu alsam listedekilere sahip olabileceğim fakat listede ahrefs yok, ilan başlığında ahrefs var. Bu konuda bilgi istiyorum, Ahrefs var mı yok mu ?
 • 30-12-2017, 12:16:24
  #8
  Satışımı devam etmektedir.
 • 30-12-2017, 12:32:30
  #9
  semrush yok sanırım araçlar içerisinde