İpucu: En iyi Backlink Kasma Programı - Sayfa 8 - R10.net
 • 11-11-2010, 12:13:32
  #64
  Scrapebox 400k ve 30k sı blogengine olmak üzere gönderdim, wordpress %50 success blogengine %10 dofollow success

  ve hiç bir sonuç alamadım site üzerinde 1 ayda
 • 11-11-2010, 13:47:07
  #65
  hımmm 400k ve 30k göndermek pekde mantıklı değil...proxy üzerindenmi gönderdiniz? ban yemii olabilir..illa her success doğru olacak diye birşey yok..ben sonra check links yapıp postun gidip gitmediğine bakıyorum..
 • 11-11-2010, 13:54:32
  #66
  backlink kasma programları gerçekten işe yarıyor mu?
 • 11-11-2010, 14:57:05
  #67
  http://www.youtube.com/user/scrapebox#p/u

  Buradan scrapebox videolarını izleyebilirsiniz. Setrox ayrıca sana paylaşımların için teşekkür ederim.
 • 13-11-2010, 22:39:18
  #68
  setrox adlı üyeden alıntı
  aslında bir video hazırlamam lazım scraepbox ile alakalı..bende aşağı yukarı tüm black hat programları var...bakın artık rekabet artı..yok öyle link paylaşımı vs..linkde özgünleşmeye başladı..bir yabancı sitemde 9 küsür milyon aramada rekabet çok fazla 6. sırada (forumdan birkaç arkadaşada gösterdim)..pagerank da max 5 olan birkaç site var geri kalanı konu ile alakalı sitelerden linkler var..önemli olanda bu

  kısaca örnek test cihazları siteniz var..siz backlinkli test cihazları ile alakalı sitelerden alırsanız backlinkin anlamı daha iyi oluyor...istersen pr 0 olsun..yinede çok büyük anlamı var..ilerde yeriniz sabitlenir..heleki konu ile alakalı birde içerk oluşturursanız ki ben bunu article spinner tarzı yazılımlarla yapıyorum..her postta farklı farklı içerik gönderiyoruz sitelere..böylece yüzbinlerce özgün içeriği backlink amaçlı sosyal sitelere ve wordpress commentlere gönderiyoruz..tabi gönderince dofollow mu nofollow mu bakıyoruz..

  ayrıca ben mesela herhangi birinizin sitesinin tüm backlinklerini topluyabilirim..bunları analiz edebilir post atabileceklerimi ayırt ederim..

  bir çok edu linki bulabilirim..bu türkiyede dahil..xrumer tarzı yazılımlar çok pahalı ama bende mevcut..

  bu olayı öğrenirseniz link alışverişi son bulur eminim..bakın dün bir tool ile otomatik olarak yüzlerce forum sitesinde biografi vs kısımlarında dofollow olanlar yani backlink oluşturma programı geldi..

  birde pliggler var yüzlerce pligg sitesi bulabiliyorsunuz scrapebox ile..forum siteleri bulabiliyorsunuz..çok çok güçlü bir yazılım..birçok modül var ve inanılmaz hızlı..heleki proxy alırsanız harika..

  scrapebox ile ben 1 ayda 10000 backlink oluşturabiliyorum..günlük yaptıktan sonra problem yok..
  Alıntı
  bakın dün bir tool ile otomatik olarak yüzlerce forum sitesinde biografi vs kısımlarında dofollow olanlar yani backlink oluşturma programı geldi..
  Yukarıda yıllardır xRumer kullanan biri gibi yazı yazmışsınız,Altta xRumeri başka bir programla karıştırmışsınız.Biyografi,imza kısaca profil backlinkleri deyince akla xR gelir.Madem xRniz var,nasıl başka bir programı bu şekilde ve "yeni birşey gibi" övebiliyorsunuz anlamadım,kendinizle çelişmişsiniz kısaca.

  Alıntı
  şimdi "scrapebox" bu programın tamamen sağlıklı çalışması için ne gerekli ve nereden tehmin ediçez ?
  Scrapeboxun kendisi,Opsiyonel olarak private proxy,gene opsiyonel olarak vps veya dedicated server.
 • 15-11-2010, 00:06:57
  #69
  @Markers24 herkesin xrumer tarzı yazılımları olmayabilir..ben sadece forum sitesinde daha kolay bir şekilde profil backlinki açan bir programı örnek vermek istedim..xrumer ı karşılaştırma yapmak zaten saçma olur..ama her programında kendine göre bir güzelliği var..denemeden bilemeyiz..