Kategorilerim filtrede! - R10.net
15
Bildirimler TÜMÜNÜ OKUNDU SAY
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..
Giriş Yap Kayıt Ol
 • 08-10-2010, 21:18:27
  #1
  Merhabalar,

  Bunu daha önce yaşayan varmı aranızda bilmiyorum arkadaşlar fakat bir kaç wp blog sitemde kategorilerim filtrede fakat etiket ve içeriklerim aramalarda gayet güzel çıkıyorlar ama kategori sayfalarım aramalarda hiçbir kendi kelimesinde ilk 500 de bile yok, aylardır bu şekilde ve düzelmedi.

  Neler önerirsiniz?
 • 08-10-2010, 22:03:41
  #2
  buna filtre diyemeyiz bir çok sitemde söz konusu durum mevcuttur. ana sayfa - etiketler ve içerik sayfaları hit almıştır ama kategoriler sıralamalara bile girememiştir. sebebini bilmiyorum ama kategori sayfalarını genelde 2. dereceden (1. derece = ana sayfa) zorlukta olan kelimelerle donatıp herhangi bir backlink alımı yapmadığımız için olduğunu düşünüyorum. 3. dereceden zorluktaki hit döngülerimiz olan etiketler ve içerikler backlinksiz dahi hit aldığını, ana sayfamızı ise zaten backlinkle güçlendirdiğimiz için sıralamara girdiğini düşünüyorum. umarım teorimi ifade edebilmişimdir.

  tabii bu genel olarak kendi site düzeneklerim için geçerli, sizinkileri bilmiyorum.
  Eğer konu linki ile pm istiyorsam gerçekten konu linki ile istiyorumdur.
 • 08-10-2010, 23:58:58
  #3
  Teorin için teşekkür ederim dizzy fakat bahsettiğim siteler dmoz kayıtlı, yani söylediğin gibi backlink problemimde yok fakat yinede kategori sayfalarım aramalarda çıkmıyor.

  Benimle aynı wp temasını kullanan diğer site kategorileri aramalarda çıkıyor. Acaba bir yerde yanlışmı yapıyoruz.