İpucu: İç seo - R10.net
15
Bildirimler TÜMÜNÜ OKUNDU SAY
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..
Giriş Yap Kayıt Ol
 • 01-10-2010, 07:24:10
  #1
  Sitelerin başarılı olması, adıkları index, indexlenme hızı ve arama motorlarındaki sıralamalarına dikkat edilerek anlaşılıyor. Web sitelerinin arama motorlarının talep edeceği şekilde uyarlanması, site açısından çok önemlidir. SEO, Search Engine Optimization sitelerin doğru şekilde optime edilmesi işlemidir.

  Bu işlemin, index alma, kelimede yükselme, örümceğin siteye sık uğraması ve dolayısıyla da hızlı indexlenme gibi pekçok neden için yapılan yönleri, farklı yöntemleri vardır. Sitenin, yazılım ve içerik açısından arama motorları için en uygun hale getirilmesi çalışmalarına iç seo denilmektedir. En geniş anlamda, sitenin açıldığı ilk günden itibaren, arama motorları üzerinden ziyaretçi alabilmesi için dikkat edilmesi gereken ilk aşama, iç seo açısından doğru şekilde yapılması gereken çalışmalardır.

  Yazının devamı için:
  http://www.kamilce.com/ic-seo.html

  not: paylaşımdaki yazı bu konudaki arkadaşın ücretli talebi olduğu için hazırlanmış ancak yazılar ücrete tabi alınmamıştır. Bu nedenle, değerlendirmediğim atıl duran site üzerinde yayınlıyorum. r10'da tartışmaya açıyorum yazıların kalitesini. Yazılar kaliteli bulunursa da arkadaşın gereksiz yere gönüllü olmadığı bir ödemeyle iş konusu açarak insanların vaktini çaldığı için gerekiyorsa banlanmasını istiyorum

  tşkler.
  Az Laf Çok İş