İpucu: Link Alımı - R10.net
15
Bildirimler TÜMÜNÜ OKUNDU SAY
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..
Giriş Yap Kayıt Ol
 • 01-10-2010, 07:14:48
  #1
  Siteler ister yeni açılmış isterse yıllanmış olsun, backlink çok önemli bir konudur. Yeni siteler için her ne kadar dikkatli yapılması, yeri ve zamanı iyi ayarlanması gereken bir yötem olsa da, eski ve yıllanmış siteler için bir o kadar siteyi kendine getirici ve şahlandırıcı etkilere sahiptir.

  Link alımlarının ne şekilde yapılacağı, mevcut sitenin durumunu analiz etmekle yön bulur. Örneğin, sitemiz pr 3 ve düzenli özgün girilen içeriğe sahip bir siteyse, açılalı bir seneyi geçiyor ve indexlenme hızında bir problem yaşamıyorsa. Yakın tarihde sanbox uyarı cezası almamışsa, domain alt sayfalarında pr alma gözlemleniyorsa, dilendiği ölçüde pr 3 ve üzeri link alımları yapılabilinir.

  Devamı için:
  http://www.kamilce.com/link-alimi.html

  not: paylaşımdaki yazı bu konudaki arkadaşın ücretli talebi olduğu için hazırlanmış ancak yazılar ücrete tabi alınmamıştır. Bu nedenle, değerlendirmediğim atıl duran site üzerinde yayınlıyorum. r10'da tartışmaya açıyorum yazıların kalitesini. Yazılar kaliteli bulunursa da arkadaşın gereksiz yere gönüllü olmadığı bir ödemeyle iş konusu açarak insanların vaktini çaldığı için gerekiyorsa banlanmasını istiyorum

  tşkler.
  Az Laf Çok İş